Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Normális hogy jó fogat tömnek...

Normális hogy jó fogat tömnek be csak mert le van törve egy pici darabja aztán meg igy olyan mintha egy kő lenne a számban?

Figyelt kérdés

Elkezdte lecsiszolni a JÓ fogam!, csak mert egy pici darab le van törve belole(rágófog és baleset miatt lepattant egy darabja 10 évvel ezelott) hogy betömi, (kozben azt hittem a lyukasat kezdi csinálni..), es tizenéve soha nem volt panaszom vele es makulátlan fehér is nem szuvasodik.

En hülye megengedtem. Gondoltam csak nem lesz baj belőle. De lett.

Azota mintha valami kemény kő lenne a fogamra ragasztva, a gyökeret is elnyomta, mint valami fogszabályzó, állandoan meleg ott a fogam, nem is szellőzik, valami olyan tömőanyagja lehet ami szerintem atomháborut is kibirna.


Ha leszedetem vele a tömést a fogamról és mivel már lecsiszolta a fogam tomés elott, igy teljesen védtelen lenne már a fogam?


Állandoan olyan mintha a számba ragasztott volna egy rágót kőanyagból.


Nyilván a pénz miatt akar ez mindent betömni meg csinálni. A szakrendelésesek meg direkt elrontják az egész fogsort is.


Vagy leszedjem én kalapáccsal? Mit csináljak?

Ez már vagy a 4.fogorvosom.



#fogátverés #tömésátverés
júl. 8. 18:31
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Lehet másnak olyan az összes tömése mintha a saját foga lenne, nekem nagyon nem.
júl. 9. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!