Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Találni manapság olyan fogorvo...

Találni manapság olyan fogorvost aki nem ítélkezik? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Nagyon rossz fogaim vannak a kezdetektől fogva, (hamar törnek, hamar kilyukadnak) amihez jelentősen hozzájárul a genetika, plusz a jelenlegi életvitelem, (túl sok cukor, savas italok fogyasztása) valamint a hab a tortán az az, hogy volt egy bő két hónap mikor a depresszió legalján voltam, és bevallom őszintén annyira elhanyagoltam magam hogy nem mostam fogat minden nap.

A lényeg leginkább az lenne, hogy rettegek attól mit fog szólni egy fogorvos, viszont minél hamarabb kellene eljussak egyhez mert már teljesen kihatással van a mindennapjaimra, kedvemre és csak reménykedem benne létezik még vajon nem előítéletes fogorvos?



#fogászat #fogorvos #előítéletesség #Fogászati problémák
jún. 30. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
A pénzt nézik csak. Betömik azt us ami nem is lyukas.
jún. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 90 % nem tesz megjegyzéseket, hanem menti, ami menthető.
jún. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megdicsérni nem fog, de rendbe fogja hozni.
jún. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem rég lett koronám, tömött egy csomót ,és teljesen normálisan, és kedvesen állt végig hozzám.

Egy rossz szót nem szólt, hogy régen voltam fogorvosnál ,vagy sok a lyukas fog , nem is éreztem rajt ,hogy lenézne .

Szóval szerintem ez nem jellemző a fogorvosokra ,ha normális, és jó páciens- orvos kapcsolatot szeretne ,és hogy visszajárjon az ember

tegnapelőtt 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hidd el a fogorvosok láttak már mindent, a tiédnél sokkal rosszabb eseteket is. Inkább legyél rá büszke, hogy összeszedted magad, amíg nem késő és mostmár figyelj oda jobban a fogápolásra. Ami már elromlott, azt muszáj kezeltetni és megelőzni a többi problémát.

Amúgy meg a fogorvosnak jó üzlet ez, szóval pénzt lát benned és még jó is neki, ha sok munkát adsz neki. Az meg, hogy magában mit gondol, lényegtelen. Nyilván tudod te is, hogy a genetika mellett magadnak is köszönhető ez, de ez már megtörtént. Nem érdemes sokat rágódni rajta.

tegnap 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én fogorvosként sosem értettem ezt a "majd mit fogok gondolni" attitűdöt, ha egyszer basszus az a munkám, azért tanultam, hogy kvázi a rossz fogakat meggyógyítsam. Mégis akkor mit gondolnék szerinted? Mintha azelőtt kitakarítanál, hogy jönne a takarítónő, mert "mit fog gondolni". Semmit nem gondolok, bejön a beteg, felmérem a helyzetet, felállítok egy kezelési tervet és kész. Ha vannak hozzáállásbeli problémák (látványosan rossz szájhigiénia, az előre megbeszélt időpont rendszeres ellógása stb), arra nyilván felhívom a figyelmet, együtt nem működés esetén meg is szakítom a kezelést, de ezt megteszi a szobafestő-mázoló is, ha a frissen glettelt rétegbe te direkt belenyúlsz, majd kéred, hogy garanciálisan javítsa ki, nyilván ő sem fogja a saját disznóságodra vállalni a felelősséget. De ekkor sem gondolok még semmit, csak azt, hogy nincs meg közöttünk a kémia és máshova kell menni.

1-es! Bármilyen hihetetlen, nekem és minden közeli kollégámnak is akkora beteganyagunk van, hogy direkt ellenérdekeltek vagyunk tovább ott tartani a pácienst, mint amennyit feltétlenül szükséges, akkora klienskörünk van. Mivel egyelőre jóval több hal van, mint amennyi horgász, ezért kifejezetten arra panaszkodunk mindannyian, hogy egyszerűen nem tudjuk már hova írni a beteget, én személy szerint újat nem is fogadok, csak szeptembertől, van olyan kolléga, aki októberre ad időpontot, azt is akkor, ha mindegy a betegnek, ha késő délután szeretne, akkor november. Bármilyen hihetetlen, a közhiedelemmel ellentétben nem adjuk el a saját anyánkat 10 ezer forintért (de 100 ezerért sem).

tegnap 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!