Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogkorona mattpróbánál még...

Fogkorona mattpróbánál még lehet változtatni a fog színén?

Figyelt kérdés
A2 színűt választottam, viszont utólag fotókon nézve jobban tetszik az A1 szín. Viszont ezt egy kis mintadarab alapján nem láttam olyan jól. Ha már kiválasztottam és az úgyn. mattpróbán nem tetszik még változtatható vagy már az nem?
jún. 26. 03:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem hívod fel az orvosodat?!
jún. 26. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, azért hívják matt próbának, mert ott még lehet változtatni :)
jún. 26. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A mattpróbából nem igazán megállapítható a fogszín, mert még a felülete még nincs véglegesre kezelve. A mattpróba inkább a forma meg az illeszkedés kiprobálására való.


Egyébként színárnyalatoknál torzít a készülék, amivel fotózták, és torzít a képernyő, amin keresztül nézed. Az az "igazság", amit élőben látsz természetes fény mellett.

jún. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azért nem hívom mert nem minden nap dolgozik, és nem is zavarnám a hülye kérdéseimmel, amit már elmondott csak nem emlékszem pontosan rá mert annyi fele jár az agyam mostanság. Köszönöm, nem tudom, hogy jót választottam-e mert ügye ahogy írtad amikor kész lesz akkor látszik majd hogy milyen igazából.. e
tegnapelőtt 18:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!