Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Normális dolog az, hogy nem...

Normális dolog az, hogy nem fért be a felső híd a harapásom miatt, ezért a fogorvos lecsiszolta az alsó fogaimnak a felét?

Figyelt kérdés
Egy felsőt cirkón hidat csináltattam és mikor felpróbálta észrevette hogy hátul nem érnek össze a fogaim, próbált csiszolni a hídból de sajnos hiába így azt mondta hogy sajnos az alsó fogaimat és le kell csiszolni és sajnos jó sokat lecsiszolt belőle emiatt...
jún. 24. 11:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Igen, van hogy más fogakból is kell csiszolni, de ennek megvannak a mértékei. Ha a felét lecsiszolta volna, akkor most sírnod kellene a fájdalomtól.
jún. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
1. Hát majdnem az innyemig lecsiszolta
jún. 24. 18:48
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem tudnád lefotózni?
jún. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normális. De ha csak egy pár század mm-t csiszolt a fogadból, abból nem lesz baj. Csalóka ám, sokkal többnek tűnik, amikor az embernek csiszolják a fogát. Közben meg pár század millimétert vesznek el egyszerre. Ha szemre esztétikus, akkor meg no para.
jún. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
4. Abszolút nem esztétikus ilyen lapos kis csonkok vannak az íny felett
jún. 24. 19:38
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem lehet ,hogy oda is koronát akar?

El sem tudom képzelni, ezt ,hogy gondolhatta, ha tényleg igaz amit írsz.

A lecsiszolt fog nagyon hülyén néz ki

jún. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
6. Nem, oda nem akart koronát csak egyszerűen nem fért be mert olyan súlyos mélyharapásom van és mikor lecsiszolta és felpróbálta a vázat akkor jött rá hogy nem fér be mert nem értek össze hátul a fogaim
jún. 24. 22:50
 8/16 anonim ***** válasza:
De hát az meg nem érdekli, hogy alul ronda lett?
jún. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
8. Szerintem nem nagyon tud mit csinálni
jún. 25. 06:39
 10/16 A kérdező kommentje:
8. Amúgy alul nem nagyon látszanak a fogak
jún. 25. 07:15
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!