Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mik a tapasztalatok az elmex®...

Mik a tapasztalatok az elmex® Caries Plus Complete Protection fogkrémmel? Nagyon sokat ígér, és elég drága, de be is váltja az igéreteket?

Figyelt kérdés
Megoszlik a vélemény, hogy van a lényeges különbség a pár száz forintos és a pár ezer forintos fogkrémek között.

jún. 23. 15:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem a drágább Elmex fogkrémeket, pedig rengeteg márkát kipróbáltam már. Semelyik után nem éreztem ennyire tisztának a fogam+én használok hozzá Elmex szájvizet is. Sokszor van akcióban a Rossmannban, persze így is drága. De én inkább fizetek ki ennyit, mint a fogorvosnak a sokszorosát. Egy év alatt nem kerül annyiba, mint a fogorvosnál egy tömés vagy húzás, fogpótlásról ne is beszéljünk. Csillagászati összegeket kérnék, az ingyenes állami ellátás meg nem az igazi sajnos. Persze attól is függ, neked milyenek a fogaid az enyémek szuvasodásra és fogkőre hajlamos, már kiskoromban is sok tömött fogam volt. Nekem kell ez a drága fogkrém, valakinek lehet a 400 forintos is megteszi és mégis jobbak a fogai, mint nekem az extra odafigyeléssel együtt.
jún. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!