Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Akinek több mint 10 éve...

Akinek több mint 10 éve gyökérkezelt foga/fogai vannak, milyen?

Figyelt kérdés
Láttam más kérdés alatt hogy valaki azt mondta hogy a gyökérkezelt fogat majd a szervezet idővel kidobja (nem kiesik magától, hanemm esetleg begyullad alatta és húzni kell), és hogy erről meg lehet kérdezni bárkit akinek 10+ éve gyökérkezelték a fogát. Nos, ez mennyire igaz?

jún. 18. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól számolom kb 28 éves a legrégebbi gyökérkezelt fogam. Jó tíz éves a legfiatalabb. Eddig annyi történt velük, hogy viszonylag rövid idő alatt elég ronda színe lett. Szerencsére hátsó rágó fogak. Egy elég durván kettétört, kb két éve,de az már egy kétszer szinte a nulláról újra épített fog volt. Ráadásul idióta módon valami nagyon keményet rágtam. Ha figyelek rá jobban akkor szerintem ez nem történik meg. Begyulladva egyik sem volt egyszer sem. Kiesni egyik sem esett ki. Lehet csak szerencsém volt eddig.
jún. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dehogy dobja ki, jól vannak.
jún. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
60%
Milyenek? Ugyanúgy használhatóak, mint az élő fogaim.
júl. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!