Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Sötét zöldes vékony vonalak a...

Sötét zöldes vékony vonalak a fogak külső részén?

Figyelt kérdés
Két héttel ezelőtt voltam fogorvosnál, ahol leszedték a fogköveket, illetve éves kontroll volt. Ott megállapította a fogorvos, hogy nincs egy szuvas fogam sem. Egy hétre rá, mikor mosom a fogam, hirtelen feltünt a tükörbe hogy az alsó fogaim külső részén (NEM a rágófelület) sötét zöldes vékony vonal fut a fogam alsó részén, ínyhez közel. A vonal követi a fogam körívét. Három-négy fogamat is érinti, amelyek egymás mellett vannak. Elszíneződés lehet?? Nagyon aggasztónak érzem. Más tünet nincs. Egyáltalán nem érzékenyek a fogaim. Sok teát iszom. Lehet annak köze? Még olvastam, hogy baktériumok is okozhatnak ilyet, de világ életemben figyeltem a szájhigéniámra... Fogmosás után már egy ideje rendszeresen fogselymet is használok. Esténként a fogmosás utn szenzitív szájvíz.
jún. 12. 15:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!