Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Elviselhetetlenül fáj, mi...

Elviselhetetlenül fáj, mi lehet ez? Segíts, bővebben lent.

Figyelt kérdés

27 éves vagyok. Bal alsó fogsorom végén talán az ínyemet 4-5 reggel furcsa érzés fogta el amikor felkeltem. Tegnap éjjel óta úgy fáj, hogy aludni sem tudok, roppantul kellemetlen, a gyógyszer se nagyon segít. Néha olyan feszítő érzést érzek egészen hátulról előre a fogsoromnál. Néha úgy fáj, hogy a fülemig érzem. Hullámokban jön, de ha jön akkor rettenetes, soha nem éreztem ilyet a fogaimnál. Éjszaka aludni sem tudtam.

Mi lehet ez? Segítsetek!!!


2010. okt. 30. 11:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Valszeg bölcsfog. Ennyi idősen is kinőhet, nem mindenki illik bele a standardbe. Nézesd meg dokival, csináljatok panoráma rtg-t, mert ha az egész fogsorod feszül, az könnyen lehet, hogy amiatt van, hogy rosszu áll a fog, és tolja előre a többit. Ha ez a helyzet, érdemes most kivenni, mielőtt kinő, de ehhez mindenképp kell rtg.
2010. okt. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!