Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lètezik olyan,hogy fogat nem...

Lètezik olyan,hogy fogat nem fogszabályozással raknak helyre hanem műtèttel?

Figyelt kérdés

jún. 7. 13:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

10


Te aztán csodás fogorvos lehetsz.

jún. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Én senkire nem írtam rá
aug. 7. 22:01
 13/13 anonim ***** válasza:

11! Na, és vajon azt is meg tudod mondani, hogy miért, vagy most jól ideírtál egy passzív agresszív dumát, mert megsértődtél, de valójában nem tudsz vitatkozni? Melyik része nem tetszett? Egyelőre én voltam az egyetlen, aki korrektül kifejtettem SZAKMAI SZEMPONTBÓL (magyarul nem laikusként), hogy milyen lehetőségei vannak a kérdezőnek és emellett is ajánlottam, hogy keressen. másodvéleményt, hátha az ottani ajánlat neki szimpatikusabb. Igen, csodás fogorvos vagyok, még pedig 2 okból: 1. habár még én vagyok lepontozva, mert a gyengébb képességű versenyzők vérig sértődnek azon, hogy felhívom a figyelmüket arra, hogy ezekkel a képességekkel nem biztos, hogy itt kéne okoskodni, mégis rászánom az időt és energiát, hogy a kérdezőt tájékoztassam korrektül. 2. tisztában vagyok vele, hogy ez nem egzakt tudomány, nem sértődöm meg rajta, ha az általam kivitelezhető megoldás valakinek esetleg nem tetszik és jó magam is ajánlom, hogy nagyobb értékű munkánál kérjen másodvéleményt - mint ahogy szobafestőt is lehet megkérdezel 2-t 3-mat, nem mert bármi gond van az elsővel, hanem egyszerűen érdekel, hogy ugyanazt a problémát más hogy oldaná meg, mi lenne a végeredmény és mennyibe kerülne. Ezt amúgy önkritikának hívják, neked is javaslom a gyakorlását, mert ha a nyuszifogas versenyző vagy, akkor rád fér.

Na szóval, meg tudod tehát indokolni, hogy mi nem tetszett az írásomban, vagy csak sértődötten rányomsz a "nem hasznos" jelre, mint korábban, ahogy egy értelmes vitát lefolytatni tudó, felnőtt embertől elvárható?

aug. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!