Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Implantáció vagy korona?...

Implantáció vagy korona? Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

A jobb oldalalamon kiirtottam szinte az összes örlőfogam, felül 4

alul 4 hiányzik...

Koronával kb 1 hét alatt meglenne és azonnal meg is tudnám fizetni csak nem nagyon akarom lecsiszoltatni a fogaimat...

Legszívesebben implantátumot tetetném be de az ugyebár millió feletti összeg. Ezen dilemmázok hogy melyik legyen... korona amit azonnal ki tudok fizetni vagy implantáció amire gyűjtenem kell...



máj. 25. 00:15
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Az implantátum nem jó, van, hogy nem fogadja be a szervezet, vagy random begyullad... Nekem nem kéne. A koronával semmi baj nincs. Mi a baj a lecsiszolással, ha már úgyis tönkre ment a fog? A korona megmenti a "maradékát".


Mondjuk azt nem értem, hogy hiányzó fogra milyen koronát akarsz... Maximum kéttagú híddal lehet pótolni a szomszéd fog lecsiszolásával. Lehet, hogy erre gondoltál...

máj. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

"Van, hogy nem fogadja be a szervezet": 1-2%-ban! Gyakorlatilag nulla az esély.

Ne tedd tönkre az ép fogaidat.

máj. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Nem kérdés, hogy az implant a jobb megoldás. Kár tönkretenni a megmaradt fogakat is.
máj. 25. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%
mennyi pénzed van ugyanis egy implant 500k/fogtól kezdődik és min. 3 hónap procedúra
máj. 25. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4. hát nem vagyok egy pénzes gyerek,de nem is vagyok szegény...

Olyat is hallottam hogy van részletfizetési lehetőség

máj. 25. 04:08
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ez többlépéses művelet, nem is részletfizetési lehetőségnek nevezném, hanem az épp elvégzett műveletet fizeted ki:beültetés, csavar, korona, ez több hónap.
máj. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!