Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Péntek reggel kihúzták a...

Péntek reggel kihúzták a fogam. Ma reggel már nem volt benne a vérdugó, bele is ment egy kis étel. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy elvileg 2-3 nap után már nem gond ha kiesik. Nekem legalább 3 és fél nap volt, de lehet 4. Viszont így ott maradt a lyuk, amibe belement az étel, hiába a másik oldalon rágtam. Piszkáljam ki vagy hagyjam? Már lehet öblögetni? Mert ezt nem nagyon találtam meg sehol sem, hogy meddig nem lehet.
febr. 20. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Tejes dolgot nem szabad enni, inni
febr. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Puha fogkefével mosogassad. Szerintem már lehet óvatosan öblögetni. Nekem három hete húztak bölcsességfogat, 6. napra jött ki a varrat is belőle, már első naptól kellett mosni. Belement étel, a fogkefével ki is jött.
febr. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet öblögetni. És tejes dolgot is már lehet enni. Amíg nem nő össze az íny, tartsd tisztán. (Öblögetéssel)
febr. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tejes dolgot 2-3 napig nem lehet. Szóval már az is mehet. Így, hogy a vérdugó már nincs meg és eltelt 4 nap, már öblögetni is lehet, de szerintem, még ne erős szájvízzel. Vagy sima víz vagy foghúzás utánra ajánlott szájvízzel.
febr. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Fogkefével mennyire lehet belenyúlni?
febr. 20. 18:41

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!