Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérrezekció Békés megyében?

Gyökérrezekció Békés megyében?

Figyelt kérdés
Tud valaki ajánlani szájsebészt Békés megye és környező megyékből is lehet. Nagyon félek tőle, alsó fogsor két lenti oldalsó szemfog, sajnos menthetetlenek, kétszer volt már gyógyszeres tömésem, kb mivel beteg lettem csútott a második tömési kísérlet utána megegyeztünk a dokival hogy ünnepekre már ne tömjük be,mert ha megint begyullad akkor lehet nem lesz kihez fordulnom úgyhogy tegnapelőttig üresen volt hagyva, a gyökércsúcs körül nyomásra ugyanúgy érzékeny maradt. Tegnap nekem kellett kiszedni a tömést, olyat rakott bele hogy ki tudjam szedni ha újra begyullad. Így kénytelen vagyok rezekcióra menni. Az a baj hogy a garatreflexem erős, öklöndözök már attól is néha ha fogorvosnál ki kell nyitnom a szám :/ Néztem klinikát is altatással, horror áron.
jan. 5. 14:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!