Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ultracain injekció mellékhatás...

Ultracain injekció mellékhatása lehet a talp es a kéz ujjak bevizesedése?

Figyelt kérdés

Ma kihúzták a fogam és 5 óra mulva elkezdett bevizesedni a talpam és a kezemen az ujjaim.

Addig kb fél liter vizet tudtam inni mert 4 orán át vérzett a fogam helye.

Azota már megittam jo masfél litert de nem nagyon csökken.

Mitől lehet ?? Segitsetek!!


2023. szept. 14. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mit értesz vizesedés alatt? Duzzanatot, vagy izzadást?
2023. szept. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bedagadt a talpam es az ujjaim,mint a melegben egyeseknek.
2023. szept. 14. 18:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Nos, azért kérdeztem, mert adrenalint tartalmaz, túl magas dózis/egyéni érzékenység miatt előfordulhatnak szimpatomimetikus tünetek, ebbe az izzadás beletartozik, de neked ugye nem az van. Őszintén, a szakirodalmat átnézve sem találtam erre utalást, hogy végtagi duzzanatot okozna bármelyik helyi érzéstelenítő, szóval csekély a valószínűsége, hogy ez okozná.
2023. szept. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, akkor talán tul keveset ittam :( köszönöm a megnyugtatást. Meg egy kerdés az arcüreg kilyukadasnak mi a tünete?


Elég rosszul vagyok mert 5 orán át verzett, azaz szivárgott de nagyon nagy mély seb. Nem tudtam enni inni. Most probálkozom de túl rosszul vagyok.

2023. szept. 14. 18:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy a különféle tájékoztatók, és a fogorvos kollégák is azt szokták mondani, hogy 4-6 óra elteltével már lehet enni, én azt javasolnám, ha kibírod, a mai napon még ne egyél, és a tejes ételeket kerüld. Nos, az arcüreg kilyukadása ebben az esetben nem túl életszerű, traumatológiai események kapcsán szokott bekövetkezni, borzalmas fájdalommal jár, valamint az orrmelléküreg és a szájüreg közlekedni kezd egymással, ez hang formájában hallható is. Jobbulást kívánok!
2023. szept. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!