Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Normális amit a fogorvos...

Normális amit a fogorvos csinált? Volt 1inekció a fog fölé,aztán 6-8 további szurkálás egymás mellé össze viszza nagyon gyors tempóban,fájt is.Van ilyen?ez mi volt?Napok múltán is fáj.

Figyelt kérdés

#foghúzás #Ultracain #Érzéstetelenìtő
2022. márc. 9. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha csak 1, meg 6-8 "inekció" volt, és semmilyen más kezelést nem végzett rajtad, akkor mondhatni, hogy fura sztori.
2022. márc. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Van ilyen, de az fura, ha csak úgy heccből össze-vissza szurkál, de lehet, hogy tűfétise van.
2022. márc. 10. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem b..sztál ki vele valamikor,csak nem emlékszel rá?

Amúgy viccen kívül személyen ismerek ilyen fogorvost,aki így állt bosszút valakin.Meg vannak barbárok is,nem néz semmit csak nyomja,hadd szóljon.De mi van,ha megkérdezed tőle,akár utólag is,hogy miért volt szükség ennyire?

2022. márc. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves 3as. Nem szúrtam ki vele, életemben először láttam. Sőt, életem első foghúzása volt. Ez egy sürgősségi ellátás volt, ahol rengeteg pénzt elkértek, és az orvos nagyon kapkodott, sietett, majd a végén otthagyott egy szó nélkül.Látta hogy félek, illetve akartak volna további nagyon drága kezelési tervet összeállítani, én meg csak egy foghúzásra mentem. Nem tudom, inekció máskor is tömésnél maximum 1 vagy 2 volt, de nem 6-8 szúrás,azóta több embert megkérdeztem más sem kapott soha ilyen sorozatos szúrkálást. Ellenszenves volt az orvos a kapkodás miatt. Semmit sem törődött az aggodalmammal, félelmemmel sem,egy jó vagy kedves szava sem volt, és ez magánrendelés volt, munka miatt nem tudtam várni másik rendelési időpontra. Köszönöm a válaszokat
2022. márc. 18. 17:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!