Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A bölcsességfog eltolhatja az...

A bölcsességfog eltolhatja az eslő fogakat, mennyi az esély rá?

Figyelt kérdés

Tiszta ideges vagyok már napok óta -.- mert elkezdett nőni a bölcsességfogam, és attól félek hogy a szép egyenletes fogsoromat elbassza -.-"... Mennyi az esélye ennek?


Valaki járt hasonlóan?:s ésés mit lehet utána tenni? Fogszabályzóval vissza lehet? ajj gondolom az ios több év szenvedés...:O


Am bnőmnek most kezd kinői és képzeljétek el :O hogy betolta a 4 eslő fogát. -.-" aludni se bírok, mert annyira félek :O mi lesz ha nekem is .... :\


Tulajdonképpen olyan hülye vok -.-" még csak most kezd nőni , nem tom mit aggódok annyit -.-" minden így vok dupla annyit szenvedek a hülyeségem miatt, vki megnyugtathatna :o h csak ritka esetbe van ilyen :'(


Na mind1 előre is köszi a válaszokat, bb. A.


2010. okt. 14. 08:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és ami fura... 21 éves vagyok -.-" és h nincs kint , jó mondjuk nem várom..:D de aj :\
2010. okt. 14. 08:51
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos van esély rá, de ez általában látható is a szádban. Nézd meg, mennyi hely jut a bölcsességfogadnak. Ha bőven van akkora, mint a legutolsó rágó, akkor valószínűleg nem lesz gond. Nekem például semmi sem férne már oda, nem is nőtt ki a bölcsességfogam. A röntgenen viszont kiderült, hogy nagyon is kifejlődtek, csak éppen mivel nem volt hely nekik, vízszintesen fekszenek a csontban, és látszik, hogy nyomják a hátsó fogaimat. Nemsokára ki is szedetem őket, a felsőkkel már megvagyok. Fogszabályzó miatt.
2010. okt. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Simán előfordulhat.Én is így jártam.Mondjuk engem annyira nem zavart, meg nem is nagyon vettem észre mert alapból elég csálé a fogsorom.Ki is kellett szedetnem alul az egyiket.Most felül is kijött mind a kettő úgyhogy nyilván nemsokára megint mehetek a szájsebészetre.
2010. okt. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

uh szegénykék, okay , köcc e a válaszat :))


Am meglestem, sztem van annyi hely, de már nem fáj szerencsére elmúlt megint.

2010. okt. 15. 12:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!