Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Közvetlenül foghúzás után...

Közvetlenül foghúzás után milyen érzés, ha mar kimegy az érzéstelenítő? Fáj?

Figyelt kérdés
2023. júl. 3. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze.


Utána is szokás szedni pár napig amíg elviselhetetlen.

2023. júl. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt elviselhetetlen, sőt, még fájdalomcsillapító sem kellett.
2023. júl. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem soha sem fájt...

Profi volt doki.

2023. júl. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 shasta0419 válasza:

Szia!

Egyáltalán nem attól függ minden esetben, hogy mennyire profi a doki, hanem hogy milyen állapotban volt a fogad.

Nekem 5 napja húzták, sikertelenül gyökérkezelt fogról beszélünk, aminek az egyik keskeny csatornáját nem tudták feltárni, ami szépen lassan iszonyatosan begyulladt, olyannyira, hogy könnyebb volt inkább kihúzatni 10 alkalom után, mint tovább szenvedni.

Azóta sem múlt el a fájdalom, de vény nélküli gyógyszerrel is eltűnik 4-5-6 órára, én jelenleg így élek túl.

Azért kívánom neked ne így legyen, de ne ijedj meg, ha mégis, ez is normális. Csak ne fokozódjon a fájdalom, hanem vagy stagnáljon vagy csökkenjen.

2023. júl. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!