Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen fogkeféd van?

Milyen fogkeféd van?

Figyelt kérdés

Megveszed a drágább ilyen-olyat, vagy a hagyományosat? Szerintetek jók a drágább fogkefék?

Én meg szoktam venni, most is Oral B-set vettem, de lehet felesleges?


2010. okt. 9. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

sztem nem kell túlspilázni, ha jó fogkrémet ÉS fogselymet is használsz.

a fogkrémet ne öblítsd ki teljesen a szádból (nekem ezt mondta a fogdoki), hogy a benne levő hasznos anyagok tudjanak hatni.

2010. okt. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Oral B. Rezgős.
2010. okt. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

jelenleg colgate-ot , de mindig a majdnem legolcsobb , azért neves fogkefét veszek. és lelki hatása is van nálam a fogkefének. már elég régóta a narancs - fehér. színben veszek fogkefét. azért az olcsobbak közt is van olyan ami jó. a márkásért meg a márkanévért is fizetünk.

ha igazán adunk a fogápolásra akkor , van fogközök(!) tisztitására is speckó kefe , fogselyem, szájviz, és az elektromos fogkefe pulzáló mozgása is jó lehet , és inyzuhany. ennek ellenére sima kézi fogkefét használok.

2010. okt. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

signal interact. meg oral b elektromos fogkefe


nagyon drágát nem veszek fogkeféből, meg amúgyis ez a signal interact bevált, árba is jó, rendszeresen 2+1 akciózzák a teszkóban.

az elektromos fogkefémen meg fejet kéne cserélnem, már vagy egy éve, de drága is meg valahogy jobban szeretem a hagyományost...

még a szájvíz az, amit használok... selymet valahogy nagyon pepecsnek érzem... :)

2010. okt. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Jah hát az elektromos fogkefét én már kicsit sokallom, így is 800 ft egy fogkefe (amit most vettem, de le volt árazva állítólag), behalok, de hát igaz, hogy ezekben főleg a márkanevet fizeti meg az ember.

Fogselyemre az életben nem lehetne rávenni, ne kérdezzétek miért, de amúgy szájvíz az alap, meg Elmexet, Sensodyne-t használok, szóval nem csak a drága fogkefére bízom a fogaimat.


Amúgy csak mostanában kezdtem ezeket a "márkás" fogkeféket használni, eddig 20 éven keresztül ilyen mezei fogkefével futkoztam, és végülis a lényeg, hogy viszonylag gyakran le legyen cserélve, mert egy idő után semmire se való.

2010. okt. 9. 22:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha az ember helyesen tud fogat mosni, akkor bármilyen fogkefe jó. A helyes technika a lényeg.
2010. okt. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Oral B elektromos fogkefe: [link]
2010. okt. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!