Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » SZTK rendelésen használan...

SZTK rendelésen használan "kéjgázt"? (részletek lenn)

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert nagyon ramaty állapotban vannak a fogaim, több tömés és valószínűleg húzás és gyökérkezelés is szükséges lesz.

Én viszont hihetetlenül félek, annyira hogy ha csak rá gondolok sírok.

Már korábban elhatároztam magam, hogy megcsináltatom, de ahogy odakerültem, megkaptam az érzéstelenítőt és utána elájultam (pontosabban nem ájultam el, csak a közelében voltam, az orvos észrevette hogy gáz van) és így neki se kezdtek.

Tudom, hogy jót akar az orvos stb., de akkor is olyan elemi félelem van bennem...

Nem hogy a fogászati kezeléstől leszek rosszul, de a tűtől és a vértől is...ez csak tetézi a bajt.

Magánrendelésre nem telik, elsősorban megpróbálkoznék a TB támogatott módszerrel (ha nem lesz szimpi az orvos akkor valahogy próbálok kuporgatni), mert több helyen olvastam hogy nem feltétlenül hentesek az SZTK-s orvosok.

L/22 (nappali tagozatos egyetemista)


2010. okt. 9. 15:44
 1/1 anonim válasza:
Nézd, én sztksan tömettem már nem egyet, de nem haltam bele. Sőt olyan dokihoz tartozok, hogy még más körzetekből is hozzá járnak. Szóval szerintem az sztks doki is ugyanolyan mint bármelyik más, mert neki sem mindegy hogy hogyan itélik meg...
2010. okt. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!