Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogtömés cseréért kell fizetni...

Fogtömés cseréért kell fizetni SZTK rendelésen?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor mennyit?
2010. aug. 30. 21:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Sztk majd jól elb*ssza. sztem ne oda ott cseréltesd ki. Magándoki sokkalta jobb.

Az sztk csak összecsapja és olyan is.

2010. aug. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem kell.
2010. aug. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
TB orvosnál nem kell tömésért fizetni.
2010. aug. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Előzőnek: én 20 ezret fizettem egy magándokinak két fogtömésért. Kiderült, hogy az elsőt gyökérkezelni kellett volna, nem betömni, ezért úgy begyulladt, hog két hétig sírva jártam suliba,és még el kért volna egy 10-est, a franc tudja már mire. A semmelweisbe-n hozták rendbe. Tökre értik a dolgukat, ügyesek, kedvesek - persze biztos van hülye is, mint mindenhol.

Ja, és a másik fogam is elkezdett fájni azóta, pedig a röntgen nem mutatott semmit, elvileg tekjesen egészséges. Azelőtt meg, mielőtt az az idióta hozzányúlt, egyáltalán nem volt baja. Pedig a fél megye dícsérte.

2010. aug. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

azt tudom, hogy a tömésért nem kell fizetni, de ha már be van tömve és azt cserélik ki azért sem? Mert egyre többen írják azt ezen az oldalon is, hogy ha csere van, akkor SZTK-ban is fizetni kell.

Magándokira sajnos nincs pénzem. Köszi, hogy válaszoltatok

2010. aug. 30. 21:56
 6/10 anonim ***** válasza:
*elsőnek
2010. aug. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hát nekem pl. ma is tömött 2 fogat a doki, és azt hallottam, hogy ha ezt magánorvosnál csináltatnám, akkor nem tömött volna kettőt egyszerre, hanem vissza hívott volna, hogy minél többet fizessek. Még van 2 régi amalgám tömésem, arra mondta ma az orvos, hogy ki akarja cserélni, mert már elég régi, de amúgy nincs baja. Ezért szeretném biztosan tudni, hogy cseréért kell-e fizetni, mert ha igen, akkor azt most kihagyom.
2010. aug. 30. 22:00
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát, nálunk spec. nem, de itt már olvastam iolyat, hogy fehértömésért fizetettek valahol. Pedig ingyenesnek kellene lennie. Max. elmész megkérdezed a dokit és ha nem ingyen csinálná akkor eljössz ennyi.
2010. aug. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De mi van, ha tömés után közli csak, hogy fizetni kéne?
2010. aug. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Az anyagot lehet, hogy ki kell fizetni.

Én még gimibe járok, úgyhogy nekem tök ingyenes, ezért sajnos nem tudom:S Szerintem találd ki, hogy hova akarsz menni, és ott érdeklődj.

Megint csak a Semmelweist tudom felhozni:) Ha odamész, és aláírsz egy papírt, hogy a tanoncok csinálhatják a fogadat, akkor ingyenes lesz.

De azt írtad amúgy, hogy a tömés ingyenes volt, pedig az "macerásabb", mint hogy csak ki kell cserélni. Akkor gondolom, hogy cseréért sem kérnek. Az nem lenne túl logikus...

2010. aug. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!