Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van hogy a fog kifájja magát?

Van hogy a fog kifájja magát?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy ha a fog sokáig fáj egy idő után már nem fáj ez igaz?Meddig kell várni,És ez az állapot veszélyes e?
2010. okt. 7. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:

hacsak nem nyomsz ópiát tartalmú fájdalomcsillapítókat, nem fogod kibírni, amíg elhal az ideg, az önuralomnak is vannak határai. :)

egyébként veszélyes, begyulladhat, lehet tályog is, elfertőződhet, nem jó vele oroszrulettezni.

2010. okt. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A fog egészen addig fáj, amíg el nem hal. Miután elhalt onnantól nem fáj, ellenben elkezd rohadni és elfertőzheti akár az egész állkapcsot, a csontot is beleérte. Ha ez is megtörténik, akkor "ugrik" a fél fogsorod...


Menj fogorvoshoz, minél hamarabb!

2010. okt. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ezt nem tudom, de nekem volt olyan, hogy nem akartam elmenni fogorvoshoz, és bevettem egy egész levél demalgont, amitől úgy meghülyültem, hogy a fejemet ütöttem a falba, sírtam nevettem egyszerre mert annyira kvára fájt a fogam még utána is. Ez olyan 12 éves koromban volt. Ezt így nem játszanám el mégegyszer.


Elmész dokihoz, aztán bead érzéstelenítőt és pik-pak megcsinálja, nem kell parázni tőle. Jobban jársz ha elmész :)

2010. okt. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon arik vagytok.Kelleme s napot nektek.Ha már nekem nem lehet.
2010. okt. 7. 17:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Menj fogorvoshoz, de nagyon gyorsan!
2010. okt. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Gyorsan nem tudok mert már 18:51 van,s csak holnap 8 tól van rendelés.Bár nem tudom el merek e menni.Az előző orvosom egy elmebeteg volt és érzéstelenítő helyett biztos vizet adott.Nevet nem írhatok mert nem akarok börtönbe kerülni sikeres emberként életem csúcsán.De azt mndom hogy Debrecenben van most ,mert halottak nevére írt fogat.Több milliós csalása volt!!!De ez nekem nem baj.A baj az hogy szar fogorvos.Vagy legalábbis olyan volt.
2010. okt. 7. 18:54
 7/7 A kérdező kommentje:
nem mertem elmenni fogorvoshoz.Most márpedig megint fáj.Nagy tömés van a fogamon és az egy kis lyukat tartalmaz.Kilyukadt a tömés.De biztos mély lehet ha éjjrelente olyan agresszív erős fájdalomat tud csinálni.Félek elmenni.Azt mondja egy belső hang hogy ha elmegyek a fogorvoshoz akkor ott nagyon fogok szenvedni!!!
2010. okt. 13. 15:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!