Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Raktak be már valakinek ilyet...

Raktak be már valakinek ilyet a fogszabályzójába?

Figyelt kérdés

a kép a rugóról ami előretolja az alsó állkapcsomat: [link]


Baromira fáj.Ha volt valakinek akkor hogy élte túl?Ilyennek csajozni sem tudok...Azt mondták hogy kb. az átlag a 2-3 hónap aztán kiveszik.

Egyébként nem látszik ennyire csak ha nagyon nevetek vagy ha így kirakom.De kajálni nem nagyon tudok még vele.

Gondolom a smárolást most felejtsem el egy időre...


2010. okt. 6. 14:55
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

első voltam: 3 hónap?! de utána még lesz vmi, nem? legalább egy egyéves szintentartás, úgy hallottam.

amúgy örülhetsz, hogy ilyened van. én felnőtt vagyok, nekem ezért a kínzásért és esztétikumért majd fél milliót kell kicsengetnem.

nekem gyerekkoromban egyenesen, fésűszerűen nőttek kia fogaim, de mára teljesen összetorlódtak, előre irányba dőltek. sokszor harapok bele elöl, oldalt a számba. ez idővel egyre rosszabb. már nagyon fáj az állkapcsom is. idős korra ez már nagyon fájdalmas lenne.

úgyhogy fel a fejjel. látom, hogy sebes a szád, de nemsokára elmúlik. jó, hogy tudsz nevetni a történteken - jobbat úgysem tehetsz.

2010. okt. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

igen, az a legnagyobb bajom hogy nem csajozhatok pedig pont most lett volna valami.Így nehéz odaállni egy csaj elé :)


Egyébként én nem hallottam erről a szinten-tartásról de sokfajta fogszabályzó van.Nekem pont az egyik legszarabbat kell hordanom de hát ez van :D

2010. okt. 6. 20:35
 13/23 anonim ***** válasza:

3 hónapig nagyon feszítik a fogadat, az azért egy kicsit kilazul. azért, hogy ne menjen vissza, vmivel támasztani kell.

nekem a doki azt mondta, 1-1,5 lesz a húzási idő, és utána még 1 évig kell hordani a készüléket, csak már nem nagyon állítanak rajta. ha már stabilan beépült a fog oda, ahol annak lennie kell, akkor veszik le a "fogszabcsit".


csaj: hát, ha tetszel neki, így is fogsz. de még csak 17 vagy, lesz még nőd, hidd el.

2010. okt. 7. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

nekem a többiek azt mondták hogy utána éjszakai fogszabit kell hordani.

Már vágom a centit hogy mikor lesz vége :D

2010. okt. 7. 17:01
 15/23 anonim ***** válasza:

neked van humorod - ez már eleve szexi. a csajok amúgy sem a szabályos arcú férfiakat kedvelik, hanem azokat, akikben van vmi szabálytalan, vmi "csúnya", mert az érdekes.

3 hónapig hatalmas fórod van brad pittel szemben.

2010. okt. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Kösz ez jól esett :D

Most már lehet hogy kedvem is lesz hordani a fogszabit és nem úgy gondolok rá hogy már csak 2-hónap 3-hét 4-nap 2-óra van vissza ahoz hogy kivegyék.

2010. okt. 7. 21:56
 17/23 anonim ***** válasza:

ez a rugó a fogszabidban nagyon durva, nekem is volt hasonló, csak kicsit vékonyabb, de így kellett kifeszíteni. tényleg nagyon fáj, de ha kibírod azt a 2-3 hónapot, utána nagyon jó lesz!

én speciel nagyon becsülöm a fogszabis srácokat, mert törődnek magukkal, hidd el, kevés az ilyen...:)

és miután leveszik tök szép lesz:)

hajrá, túl fogod élni! :D

16/L

2010. okt. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Egyre jobban érzem magam :)
2010. okt. 8. 21:09
 19/23 anonim ***** válasza:

na, majd rátok gondolok, ha nekem is lesz, és még fizetek is érte :DDD

viszont, fiatalember, tessék rendesen borotválkozni! a borostára nincs mentség :))))

2010. okt. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

a szádat kívülről meg rendszeresen kend be zsíros krémmel. a tégelyes sötétkék nivea kiváló erre.

jelenleg ennyit tehetsz magadért. :)

2010. okt. 9. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!