Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hány fogatok van betömve?...

Hány fogatok van betömve? (Kort is írjatok! )

Figyelt kérdés
2010. szept. 30. 18:21
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

6 db

20/l

És neked, kérdező?

2010. szept. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
1,de az már benne van vagy 9 éve és van 3-4 lyukas fogam amit majd be szeretnék tömetni a fogorvossal csak nincsenek a fogorvosokról jó élményeim ...és hát picit félek elmenni
2010. szept. 30. 22:41
 23/27 anonim ***** válasza:

első vagyok. Most tömettem be lassan 2 hónapja 5 fogamat, és kettőt amalgám tömést cseréltek fehérre. Olyan pici lyukak voltak, hogy nem is fájt, csak azért tömettem be, hogy ne romoljon tovább. Már nagyon bánom, mert ugye jó nagy lyukat fúrt, hogy be tudja tömni, azóta meg piszkosul fáj az összes tömött fogam. Amelyikben tömést cserélt, annak semmi baja nem volt, nem fájt, nem volt érzékeny, mióta cserélt,azóta már azok is fájnak. Bánom, hogy elmentem fogászatra. Ja és én minden étkezés után fogat mosok ha itthon vagyok, de 3-szor minden nap megmosom. Ha nem vagyok itthon, akkor rágózom amíg haza érek. Azt mondják, hogy akinek genetikailag romlandóak a fogai, hiába mossák gyakran. Nekem is már látom ,hogy melyik fogaim lyukadnak hamarosan, mert már van benne kis folt. Az sem mindegy hogyan mosunk fogat, mert nem szabad vizszintesen sikálni, hanem söprő mozdulatokkal kell lentről felfelé "seperni".

Ez állítólag jó fogorvos, és a honlapján az öndiagnózisnál, ha egeret a megfelelő részre viszed, akkor elolvashatod mitől fájhat a fog stb.

[link]

2010. okt. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
1 29N
2010. okt. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
0;14/L
2010. okt. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Uhh szegény:SÉn is ettől félek, hogy elmegyek a fogorvoshoz,betömi a fogaimat és fájni fognak vagy kiesik belőlük a tömés pár hónap múlva. Azt is olvastam hogy a fehér tömés maximum 5 évig marad a fogban,viszont az amalbán sokkal tovább. Nem tudom miylet tömessek bele,mert az amalgán azért eléggé csúnya, oylan mintha rohadna a fogam de a fehér meg akkor ezek szerint nem maradna benne sokáig.
2010. okt. 3. 00:51
 27/27 anonim ***** válasza:

1 23L Az az egy fog nekem is fehérrel lett betömve, de egyáltalán nem fájt, ráadásul még mindig nem esett ki, pedig már több mint 6 éve benne van, és nagyon szép, egyáltalán nem látszik a tömés. Addig menj amíg még pici a lyuk, mert akkor nem kell érzésteleníteni sem, meg meg sem érzed, mert nem kell annyira kifúrni.

Igaz még csak egyszer tömték a fogam, nincs nagy összehasonlítási alapom, de nekem egyáltalán nem fájt, szóval menj nyugodtan és minél hamarabb.

2010. okt. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!