Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Valamit tehetek ellene? Mi...

Valamit tehetek ellene? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben egyre sárgábbak a fogaim.Pár évvel ezelőtt még olyan törtfehér, csontszínű volt a fogam.Mióta középsikolába járok egyre rosszabb...Minden nap reggel és este mosok fogat,hétvégén ebéd után is.Rossz fogaim nincsenek,nem kellett még húzni de egyet tömtek már.Próbáltam már a fogfehérítő fogkrémeket,házi praktikákat és már odáig jutottam hogy nem is csillog.

Előre is köszönöm.

17/L


2010. szept. 28. 21:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Menj el egy fogkő leszedésre, nekem 12ezerért csinálta magándoki. Mondjuk fájt, tehát tele kértem nyomni az arcomat érzéstelenítővel, úgy már jól bírtam :)

Az olyan h a végén lepolírozzák a fogat egy kis ilyen nemtommivel, és akkor csillog. Nekem sokkal szebb lett utána. Szoktam én is fogat mosni, de hiába, valahogy az mégsem olyan mint amikor ők lepolírozzák :)

2010. szept. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!