Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Elvékonyodtak a fogaim?...

Elvékonyodtak a fogaim? Tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Gyerekkoromban sajnos nem fektettem elég hangsúlyt a fogaim ápolására és hosszú évekig alig mostam fogat. Mostanában vettem észre, hogy a fogaim "elvékonyodtak", a metszőfogaim vége pl teljesen átlátszó, az egyikből mintha már le is lenne törve egy pici darab. Ez betegség?vagy normális? Lehet ratja változtatni? Sosem volt szuvas fogam, nincs egy tömésem se és minden fogam ép az korábban elhanyagolt fogápolás ellenére is. Ez az egy problémám van.
2010. aug. 27. 01:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez nem reménytelen, olvass kicsit utána a Schüssler sóknak:

[link]


de sok más oldalt is találsz róla. Érdemes kipróbálnod, nem drága. Nekem a fogaim végei váltak átlátszóvá, a szemeim alatt barna karikák alakultak ki és mindenhol pettyhüdt, fáradt lett a bőröm. Nem kapcsoltam össze a problémákat, amíg egy ismerősöm nem szólt, hogy ennyi nyilvánvaló tünettel mégis mire várok? :=). Elkezdtem szedni 2-féle sót, amit a képzett patikus ajánlott és egy kúra után látványosan javult a helyzet. Már a második kúránál tartok és meg vagyok elégedve.


Hozzáteszem, hogy mindig kételkedtem az efféle gyógymódokban, most is csak azért próbáltam ki, mert közeli, normális ismerős ajánlotta és egy patikában vettem a sókat. Fontos, hogy ha úgy döntesz, hogy kipróbálod, olyan patikust keress, aki ért a schüssler sókhoz! A neten több ilyet is találsz.

2010. aug. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Sensodynének van egy fogkréme, a Pronemel. Azt rakd fel esténként pakolásképpen a fogaidra.
2010. aug. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!