Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tehetek ha fehérebb lett...

Mit tehetek ha fehérebb lett a korona a többi fogamnál?

Figyelt kérdés
Maximalizmussal álltam ehhez az egészhez és kb egy percig néztem a tükörben, hogy megfelelő-e az árnyalat. Úgy láttam, illetve az orvos is, hogy tökéletes.. Természetes fényben és azóta mindenhol azt látom, hogy ott virít egy hófehér fog. 😞 70 e forint volt és borzasztóan nem vagyok elegédett.. Szerintetek reklamálhatok vagy ezzel kell megbékülnöm? Nagyon sajnálnám, mert nehezen szorítottam ki ezt a pénzt.. 😞
2022. okt. 17. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Reklamálj, hogyne! Azért van az orvos, hogy megoldja. Alap! Szerintem a többi fogadat fehérítsd mellé, az olcsóbbra jön ki, de ez csak tipp.
2022. okt. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezd meg a fogorvost, mit tudtok tenni.
2022. okt. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Lehet reklamálni, leveszi, csinál egy másikat. Persze nem ingyen. Kis árnyalatnyi eltérés mindenképpen lesz, mivel a korona már nem igazi fog, hanem műanyag, vagy porcelán. Én hagynám békén.
2022. okt. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
NE feherittess, mert az marha egeszsegtelen a fogaknak.
2022. okt. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem reklamációval nem jutnál sokra. Eleve nálatok nem kell aláírni átadáskor, hogy megfelel? Mert ha igen, akkor a reklamálásra azt fogja belengetni az orvos. De azt is a fejedhez vághatja, hogy te választottad ezt a fogszínt az elérhető fogszínek közül, úgyhogy többet nem tud tenni.
2022. okt. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha már véglegesen felrakta akkor semmit nem tehetsz


#5, nekem több, mint fél millió volt, de nem kaptam róla semmit

2022. okt. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Amennyiben nem lett véglegesen felragasztva, úgy a fogtechnikus tud még rajta sötétíteni.

Ha fel lett ragasztva, akkor sajnos így jártál. Fogorvos vagyok, nem véletlenül kérdezünk rá, a színt is mindig együtt választjuk ki, te az átadásnál is rábólintottál. Ez igazából a “pénztártól való távozás után…” minősített esete. Ilyen tetszik/ nem tetszik dolgokban sosem az orvos véleménye számít, hanem a tiéd. Épp azért, mert nem nekünk kell tessen. Elmondjuk a véleményünket, de neked kell megnézned, hogy biztosan erre gondoltál-e. Én pont az ilyenekért vagy 8x megkérdezem, hogy tuti jó-e, ha egy mód van rá, fel sem ragasztom véglegesen, pontosan azért, mert jártam már úgy, hogy a rendelőben a beteg még imádta a munkát, de otthon a férjének/gyerekének/szomszédjának nem tetszett. Konkrétan zaklatott minket az asszisztensnővel, felkeresett az otthonainkban és verte a tamtamot, irtó kellemetlen volt. Nyilván szakmai hibát nem vétettem (ahogy a te orvosod sem), de azért nem kicsit voltam hetekig rohadt ideges, hogy mikor mivel fog hisztérikus állapotban megkeresni. Nekem is tanulság volt, mert azóta van az, hogy akkor engedem el az illetőt, ha percekig nézegette magát a tükörben.

2022. okt. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7-es én nézegettem és abban a fényben tökéletes volt.. Ilyenkor mi van? Talán ki kellett volna mennem a napfénybe? Nem azt mondom, hogy hibázott az orvos hanem azt, hogy a nehezen félretett pénzemből a környék legdrágább helyét kerestem fel abban bízva, hogy megelégedve állok fel a székükből, aztán mégse.. Csalódott vagyok, ennyi.
2022. okt. 17. 21:23
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, ki kellett volna menned. Én pl direkt a párommal mentem, hogy más is lássa, néztem bent a "reflektorban", árrébb a tükörnél, kint a mosdóban, a rendelő előtt... Szerencsére utolsónak hívott aznapra, így nem volt gáz
2022. okt. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ez az első fogpótlásom.. Most már tudom....
2022. okt. 18. 11:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!