Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hány nap után lesz jobb a...

Hány nap után lesz jobb a bölcsességfog húzás után?

Figyelt kérdés
Ez a műtét utáni 4.nap, talán ma a legrosszabb. Estére kezdett nagyon fájni, meg az elmúlt napokban is inkább estefelé. Kedden műtöttek, aznap meg másnap egész jó volt, csütörtök este fájdogált már jobban, pénteken már napközben is. Írtak aznap antibiotikumot, rögtön elkezdtem szedni, azóta is szedem. Ma, szombaton napközben szintén tűrhető volt, de estére nagyon rázendített. Cataflam mellett is fáj. Mikor lesz már jobb? Mikor múlik el ez a fájdalom?

2022. aug. 27. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Meg kéne néznie orvosnak,ha tényleg annyira fáj.

Én is úgy kaptam gyógyszert és látta az orvos előtte,hogy milyen állapotban vagyok.

De amúgy az antibiotikum is kb 2-3 nap mire hat.

De egyénfüggő a fájdalom, van olyan akinek 1 napig fáj,van olyan akinek 1-2 hétig

2022. aug. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezek szerint nem működik az antibiotikum. Péntek óta szedem, egész éjjel nem aludtam a fájdalomtól. Nyilván rögtön műtét után kapnom kellett volna antibiotikumot, de nem mertek adni, mert sok gyógyszerre allergiás vagyok. Műtét után 3. nap végül kaptam, mert a fájdalom rosszabbodott. Nem nézték meg, mert az otthonomtól 120 km-re műtöttek. Telefonon beszéltünk, felírták a gyógyszert. Az állapotom tovább romlott péntek óta. Van valakinek ötlete, hogy mi vár rám ezek után? Van ilyen, hogy nem használ az antibiotikum? Mi történhetett? Alig véreztem húzás után, 2×30 percet megfigyeltek, szép volt a seb. Mindent betartottam, sőt. Azt mondták, 2 napig ne igyak kávét, ne fogyasszak tejterméket. Lassan egy hét eltelt, egyiket sem tettem. Első két napban nem ettem semmi szilárdat, csak levest. Stb. Mindent betartok. Szedem a gyógyszereket előírás szerint. Itt valami gondolom el lett baszva. Hétfőn vissza kell utaznunk, emiatt a férjemnek szabadságot kell kivennie. Én nem tudok dolgozni menni, pedig egy hét után már terveztem és normális esetben lehetne is. Nyilván műhiba történt. Viszont most a szart fel kell takarítaniuk maguk után, ami azt jelenti, hogy gondolom újabb műtét vár rám. Az eredeti műtétet iszonyú összegért szedálásban végezték, most már nem tudnak szedálni, mert arra egy hónap a várakozási idő. Tehát végig kell szenvednem az új műtétet natúrban, úgy, hogy ezt elérzésteleníteni nem lehet.
2022. aug. 28. 06:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Esetleg nem lehet hogy maradt bent foggyökér?

Az is okozhat fájdalmat

2022. aug. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De az lenne a legtisztább,ha csinálnának egy röntgent,hogy nem maradt-e bent foggyökér.

Kötelességük megnézni,mert ez nagyon nem játék.

2022. aug. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na hogy vagy,mit mondtak?
2022. aug. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!