Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Megúszhatom foghúzás nélkül?

Megúszhatom foghúzás nélkül?

Figyelt kérdés
Még régebben kihúzták a felső ötös örlőfogamat. Azóta a mellette lévő összezártak, és most, hogy elkezdett nőni az ötös, nincs helye. Történetesen oldalt próbál meg az ínyemből nőni. Megoldható fogszabályzóval foghúzás nélkül?
2010. szept. 18. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Megoldható, csak jó fogorvoshoz menj szabályoztatni.
2010. szept. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló kicsit hamarkodottan vágta rá a "megoldható" szócskát. Így, hogy nem is láttuk nincs honnan tudjuk. El kell menni egy fogdokihoz és Ő meg mondja neked.

Szerintem mond meg neki, hogy foghúzás nélkül szeretnéd és Ő majd megmondja, hogy lehetséges-e

2010. szept. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha még most nő az ötöse, fiatal, tehát könnyen húzhatók a fogai. Hidd el, megoldható.
2010. szept. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Elvileg szerintem is megoldható kellene, hogy legyen, bár ez tényleg egyéni problémáktól függ. Azért mondom, hogy elképzelhetőnek tartom, mert nekem pl. már minden bölcsesség fogam kijött, felülről nem is húztak soha és az egyik szemfogam nőtt úgy ki, ahogy neked az ötös, de aztán lett neki hely, csak nem fért be teljesen, csak félig. Én már 29 vagyok, a fogszabimat a héten rakták fel és az egyik doki azt mondta, hogy húzni kell a négyeseket felül, egy másik pedig azt, hogy nem. Végülis ez utóbbinál maradtam és fel is rakta húzás nélkül. Szerintem látogass el több dokihoz is, mielőtt az első netán azt mondaná, hogy ki kell húzni.
2010. szept. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocs, második válaszom félreérthető. Amikor azt írtam, könnyen húzhatók a fogai, nem a kihúzásra gondoltam, hanem rögzített fogszabályozóval könnyű elhúzni a többi fogat, hogy beférjen az ötös.
2010. szept. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
miért nem akarod hogy kihuzzák? szerintem fogszabival ha meg is oldják életed végéig hülyén fog kinézni és hasznát se veszed
2010. szept. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!