Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Pirosas színű, egészen enyhén...

Pirosas színű, egészen enyhén kidudorodó "valamit" találtam a szájpadlásomon tegnap. Nem fáj, de zavar, hogy ott van. Kenem kenőccsel, de egyelőre nem múlt el - talán csak a mérete csökkent egy picit. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Nem emlékszem rá, hogy felsértettem volna, és mivel nem fáj, sérülés sztem nem lehet. Kérlek, írjatok vmi megnyugtatót - én ugyanis hamar pánikba esem! Tudom, hogy az egészség az első, de vizsgaidőszak van és egyszerűen nincs időm elmenni orvoshoz (na, meg félek is):(
2008. jan. 1. 11:27
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem afta lehet. Ez kellemetlen, baktériumos fertőzés. Sajna nekem is szokott lenni. Gyógyszertárban vehetsz ecsetelőt rá, jobb mint a kenőcs. Glikoszept vagy Flogozol szokott nekem bevállni, de a gyógyszerésztől is rákérdezhetsz. Én olyan fültisztogató pálcikával szoktam rákenni a fertőtlenítőt. 1-2 nap alatt elmúlik tőle.


Boldog új évet neked! és Szerencsés vizsgaidőszakot!!!

2008. jan. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!