Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy lehet fogszabályzóba enni?

Hogy lehet fogszabályzóba enni?

Figyelt kérdés
Nekem ma rakták fel és utálom, gyűlölöm stb. és enni se tudok.
2010. szept. 17. 11:14
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
11:59 - Nekem erőltették, sokszor mondtam, hogy nem akarom, vegyék le, fáj, nem tudok enni, vérzik az ínyem, ahol a drót szúrja, feltörte a számat belül, csupa véraláfutás volt, nem vették le, a szüleim se támogattak, én meg nem tudtam levenni. Amikor leszedték, mint ha a fogaimat is vele rántották volna. A fogzománcom olyan, mint a szita, rengeteget költöttünk rá, hogy legalább valamennyire helyrehozzuk a fogsoromat, de soha nem lesz már olyan egészséges, mint szabályzás előtt volt.
2010. szept. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
a fogorvoson egy vadbarom szó szerint. kérdezel tőle valamit és lekúrja a fejed hogy hogy képzeled stb... nem lehet vele beszélni.
2010. szept. 17. 12:26
 13/31 anonim ***** válasza:
Az enyém, aki miatt tönkrement a fogsorom, ugyanilyen volt, mint a tiéd, nagyon gyorsan válts, ha nem akarsz rossz fogakat fiatalon... Be is perelhetnénk a volt orvosomat, de dühömben kidobtam a papírokat, amikor abbahagytam. Nem lehet, hogy ugyanahhoz jársz, akihez én jártam anno? Hova jársz?
2010. szept. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

én veszprémbe járok a pláza mögöttihez

azt mondják hogy jófogorvos meg minden de félek tőlexd akkora állat.

2010. szept. 17. 12:52
 15/31 anonim ***** válasza:
Biztos nem ugyanaz, én Pestre jártam a klinikára (most már magánrendelőben a Rózsadombon dolgozik a "hentes"), rá is azt mondták, hogy a legjobbak egyike, mégis félrekezelt, a pénzünk (2 közalkalmazott) persze kellett neki (de úgy tűnik, nem voltunk elég gazdagok hozzá).
2010. szept. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim válasza:
Nekem szerdán este tették fel, aznap még nem fájt, de tegnap is és ma is már annyira, hogy nem tudok enni. Az összes fogam fáj, ha hozzáér valami, megőrülök, de anélkül is. Joghurton élek és tejbepapin. Lassan infúziót köthetnek rám, mert ha a 48 kilómból még lefogyok, az gáz lesz. És nagyon ronda, nem tudom mi lesz, mert 2 évig kell rajta maradni. Fentre színtelent kértem, az oké, lentre fémet, mert azt hittem, majd ott nem fog annyira látszódni, pedig dehogynem. Most gondolkozom rajta, hogy kicseréltetem a lentit is színtelenre, de az jó sok pénz lenne. Amikor feltette és megláttam, nagyon elkeseredtem. De vigasztal, hogy két év múlva szép lesz a mosolyom. Neked milyen van?
2010. szept. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

Mennyit nyavalyogtok (egyesek)...látszik, hogy anyuka meg apuka pénzéből van az egész. Én 20 évesen egész nyáron csak azért dolgoztam, hogy tetethessek fogszabit, nektek az ölötökbe pottyant és nem becsülitek meg.

Azokat akiknek elcseszték a fogaikat teljesen megértem (ez is benne van a pakliban).

Nekem csak a tisztítása okoz mindig problémát mert a fogaim nagyon hátul vannak és amíg nem húzódnak előre addig nehéz lesz a mosásuk. Az első napokban az ételt csak szopogatom...rágni nem tudok.

2010. szept. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
13:45 - Nos, egy "vadbarom" fogorvos és egy normális fogorvos között van különbség. Egy "vadbaromtól" pedig menekülni kell, mert csak bajt csinált. Már elmúltam 20 éves, amikor megtaláltam azt a fogászatot, ahova EL MEREK MENNI úgy, hogy nem rándul görcsbe a gyomrom. De akkorra már rég tönkretette a fogaimat egy "vadbarom" fogorvos, akinek csak a pénz kellett.
2010. szept. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

13:45 vagyok

Mondom, hogy megértem akiknek tönkretette a fogát a doki. Nekem az olyanokkal van bajom mint a kérdező. Ahelyett, hogy örvendjen, hogy kapott fogszabit inkább hisztizik. A szülei csakis neki akarnak jót.

2010. szept. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim válasza:
54%
13:45! Én nem anyuci meg apuci pénzéből csináltattam, hanem saját magam dolgoztam érte! Pláne, hogy apukám már rég meghalt. És nem hiszti, hanem a saját tapasztalatomat írtam le, mert kérdeztek, én meg válaszoltam. Nem értem, minek kell egyből lehurrogni a másikat, ez egy olyan hely, ahol mindenki a saját tapasztalatait írja le. Ennyi. 13:00 voltam.
2010. szept. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!