Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mivel lehetne erősíteni a...

Mivel lehetne erősíteni a fogakat?

Figyelt kérdés
Calcium tablettán kívül, mert azt iszok minden nap. Kéne valami, ami erősíti jobban a fogam, hogy ne repedjen be és törjön le többet.
2010. szept. 10. 16:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Elmex gél aminfluoriddal!


kb 2 ezer ft egy kis 30 milis tubus, de hatásos is!!


Gyógyszertárban kapni, rendes gyógyszer de nem vényköteles!


Ha nagyon romlanak, megrepedeznek töredeznek a fogaid illetve érzékenyek, akkor nyugodtan adagold túl, bajod nem lesz belőle!

Én már 2 éve eszem!

Azóta nem porladnak a fogaim, és a tömések sem szuvasodnak át!


Sztem kicsinálja azokat a bacikat amik ezt az egészet okozzák mert beszívódik a fogba.


A használati utasítás azt írja, hogy dörzsöld be, sztem hatékonyabb ha megmosod vele a fogad, és miután megmostad nem köpöd ki, hanem bent tartod 5-10 percig, aztán köpöd ki, vagy le is nyelsz belőle valamennyit.

2010. szept. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
56%

a: ma 19:59


T fogorvstan hallgató!


Ph ide vagy oda,ha akarod még meg is látogatom a tanárodat a rendelőjében, de nekem 2 éve, amióta elmexet használok nincs bajom egy fogammal sem, és a fogorvopsi kezelést is félbehagytam az sztk barbárnál mivel rendesre nem volt pénzem még


Azóta elmexezek és a félbetört bal felső négyesem illetve a jobb hátsó bölcsesség fogam amibe csak próbatömésig jutott a dolog köszöni jól van!


Idővel persze megcsináltatom amint lesz 60-80 ezrem a dologra..

2010. szept. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ráadásul az elmextől a zselét használom még a fogmosáshoz is legtöbbször, plusz meg is szoktam enni..


előző voltam.

2010. szept. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!