Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Azt akarom kérdezni hogy afta...

R1cs1 kérdése:

Azt akarom kérdezni hogy afta jött ki a ínyemen és ezzel biztonságosan lehet-e szeretkezni? Azaz nem fertőzöm meg sehol?

Figyelt kérdés
2010. szept. 5. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Az afta nem fertőző.
2010. szept. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tehát akkor mindent csinálhatok a barátnőmmel ?
2010. szept. 5. 22:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért az ablakon ne dobd ki. :D
2010. szept. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
DE IGEN!!!!Főleg ha csókolóztok. Ugyanúgy kell bánni vele, mint a herpesszel!A herpesz és az afta is kijöhet attól, ha valaki után tisztátalan pohárból iszunk, vagy azokat az evőeszközöket használjuk, amit a másik és az nincs rendesen elmosva.
2010. szept. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]

"A betegek megfelelő tájékoztatása segít a RAS kezelésében (kiváltó ok azonosításában), és tudatosítani kell bennük, hogy nem fertőző betegségről van szó."

2010. szept. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A "sehollal" van gondom!

Nem gondolod, hogy az e-fajta szeretkezéstől van az az "afta"?

Nem is értem!

Miért van ez a gusztustalan szeretkezési szokás manapság?

Régen a kuplerájba kellett sok pénzt fizetni e-fajta szeretkezésért, ma pedig a babádat, gyerekedet, szüleidet azzal a száddal puszilod meg amellyikkel ezeket a szeretkezési formátumokat végzed.

Helyén van ez?

Úgy le van értékelve a női nem, hogy elvagyok borzadva.

2010. szept. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Az előttem szólóhoz.

Én értem, hogy problémád van ezekkel a dolgokkal, és teljesen jogos, hogy megosztod a véleményed. Mivel Te így tettél én is szeretnék így tenni, azonban más aspektusból.

Az orális szex nem mindenkinek arra szolgál, hogy minél furcsább, perverzebb dolgokat műveljen a másikkal. Továbbá az emberek nagy részénél nem lealacsonyító célt szolgál. Amennyire én látom, nagyon sok pár azért választja ezt a pluszt, mert örömet szeretne szerezni annak, akit a világon a legjobban szeret, ez pedig semmiféleképpen nem elvetendő. Én úgy gondolom, hogyha mindez kulturált keretek között

2010. szept. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

történik, nem bűn.

Ha téged az a tény zavarna, hogy utána családtagjaidat, szeretteidet puszilod ugyanazon testrészeddel, arra pedig csak annyit tudok mondani, hogy a mai világban már elég jó a higiénia. Egy fogmosás, ha nagyon zavar egy arc, szájmosás semlegesíti a visszamaradt szövetdarabokat, baktériumokat. Ha téged csak a tudat zavar, akkor az nehezebb ügy.

Lealacsonyító mivoltáról csak annyit mondanék, hogy ha valakiben maximálisan megbízol és teljes szívedből szereted, nem tűnik degradálónak, épp ellenkezőleg.

Mindazonáltal megértem az érvedet. :) Sok barátom van aki ugyanígy gondolkozik, mint Te, és ezen nem veszünk össze.

Ezzel az üzenettel csak az volt a célom, hogy egy kicsit jobban megértsd Te is ezt az oldalt, ahogyan én is elfogadom a Te választásod.

:)

2010. szept. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!