Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Melyik fogkrémnek a legnagyobb...

Melyik fogkrémnek a legnagyobb fogszuvasodást gátló hatása?

Figyelt kérdés
2010. szept. 3. 15:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Elmex.
2010. szept. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Honnan tudod,mert így reklámozzák?
2010. szept. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
minél nagyobb a fluor tartalom, annál jobban véd, de gyerekek nem használhatják ezeket
2010. szept. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Engem csak egy zavar ebben a nagy fogkrém-és hazugság őrületben,hogy a fluorid sem gátolja a szuvasodást,illetve ha ásványként a testedben van,még úgy ahogy,de a fogakat hosszú távon bekeményíti,amitől megtörhetnek.A káros hatásáról pedig ne beszéljünk.Vajon mért nem ajánlják lenyelni a fogkrémet?Nekem azóta nem szuvasodik ill.fogkövesedik a fogam,amióta gyerek fogkefére váltottam és minimum 5 percig tudatosan mosom.Így maximum csak elkophat:)
2010. szept. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elmex
2010. szept. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem meg azóta nem romlanak a fogaim, amióta Elmexet használok...
2010. szept. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fogkefét sem ajánlják lenyelni, de attól még hasznos.
2010. szept. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A gyermekfogkefének kisebb a feje és a kisfejű fogkeféket díjazzák.Az elmex irritálta az ínyem.Lhet rosszul használtam de a többi fogkrém az nem.
2010. szept. 4. 14:14
 9/9 A kérdező kommentje:
Még az Amodentre is mondják,hogy nem káros és magas fluortartalommal rendelkezik.Már 45 éve a piacon van.Nekem sok fogkrém kikezdte az ínyem.Az Amodent és a Kolynos nem.
2010. szept. 6. 21:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!