Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelik a fogam kedden...

Gyökérkezelik a fogam kedden tettek bele próbatömést (nem ideiglenes tömést!!) És eddig nem fájt és most kezdett elfájni. Menjek el a dokihoz vagy ez természetes?

Figyelt kérdés

2021. szept. 30. 02:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Majd ha mész vissza végleges tömésre akkor jelezd a dokinak. Nem normális egyébként.
2021. szept. 30. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem lett rendesen ki gyökérkezelve akkor szokott ilyen lenni.

Egy teljesen kipucolt fog nem fáj,olyannyira nem hogy nekem múltkor a gyökérkezelt fogamba a csapot is érzéstelenítés nélkül fúrták bele. Semmit nem éreztem.

2021. szept. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Fájhat simán, idő kell hozzá, de enyhülnie kell majd. A próbatömés pont erre való, majd ha mész, akkor úgyis kiszedi és elmondod a dokinak, hogy mit érzel. Ha fokozódik a fájdalom, akkor meg előbb mész vissza. A végleges tömés után is lehet még hetekig érzékeny.
2021. szept. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mitől fájna ha nincs benne ideg?

Nekem a gyulladt már csontra is terjedt gyulladás után gyökérkezeltek. Aludni nem bírtam annyira fájt már,sőt az érzéstelenítő sem hatott anélkül kezelték ki. Rá egy órára minden fájdalmam elmúlt és elő se jött. Ha ilyen esetben nem fáj utána akkor a kérdezőé pláne nem kellene hogy fájjon.

Azért van a próbatömés hogy lássák rendesen ki lett e pucolva ha igen akkor nem szabad fájnia. Ilyen esetben érdemes röntgen ott látni végig a gyökércsatornát.

2021. szept. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
58%
De fájhat még hetekig, a gyulladásnak is idő kell, míg elmúlik.
2021. szept. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dehogy fájhat hetekig...az már régen rossz.
2021. szept. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Jó, akkor neked rossz.
2021. szept. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!