Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért fáj ennyire? És mit...

Miért fáj ennyire? És mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Már 2 hónapja járok gyökérkezelésre, de a mai rettentes volt, vagy 20 percig szúrkálta azzal a tűvel, mondta hogy nagyon vérzik meg ilyesmi, mióta eljöttem annyira fáj hogy majd megőrülök:S Holnap suli és nemtudom hogy ott is hogy fogom bírni. Jövőhét kedden kell visszamenni a dokihoz, szerintetek holnapra enyhül a fájdalom?:S
2010. aug. 31. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Pfú, Te szegény!

Nem is értem mit csinál 2 hónapig 1 gyökérkezeléssl???

Szerintem nem fájhatna, de remélem elmúlik!

Vegyél be cataflamot vagy valami más fájdalomcsillapítót! Ha nem múlik menj vissza a dokihoz minél elöbb!

2010. aug. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én sem értem, hogy lehet 2 hónapig gyökérkezelni egy fogat. Ha ennyire fáj az nem normális, menj vissza holnap, tud igazolást adni, ha nem enyhülne. Suliban így úgy sem tudsz figyelni, ez saját tapasztalat, egyszer baromira befájdult a gyökérkezelt fogam arra a napra nem is emlékszem mi volt a suliban, csak könyörögtem, hogy legyen már vége.
2010. szept. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem 10 hónapig tartott a gyk.

És igenis fájhat, attól, hogy már rég kiidegelték, mert a gyökér körüli szövetek gyulladtak.

Ha most úgy fáj, hogy le van zárva, akkor kérd meg legközelebb, hogy hagyja nyitva, amíg meg nem nyugszik.

Amúgy meg kitartás, nekem a szakmai vizsga után, az oklevél osztáson (klinikai fogászati higiénikus) fájt elviselhetetlenül a gyk. fogam, hát nem irigyellek, mert pontosan tudom, miről beszélsz.

Cataflam, vagy Donalgin, de nem vidd túlzásba, ne szedj be többet, mint ami rá van írva!

2010. szept. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!