Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Implantálásnál az ideiglenes...

Implantálásnál az ideiglenes pótlás az milyen?

Figyelt kérdés

Illetve húzás után mennyi idő múlva kaphatok pótlást? Úgy tudom valami clips-et vagy mit adnak ideigelensen, de az mi pontosan? Első két kettesemet kell sajnos megcsináltatnom, nagyon zavar, hogy hosszú ideig fog nélkül kell lennem, érdekelne, hogy pontosan mi az amivel ideiglenesen pótolják...

Google ilyeneket dob ki, ez lenne az?:

[link]



2021. szept. 16. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a képen láthatatlan fogszabályzó van, de hasonló elven van kialakítva. Egy műanyag, barmikor kivehető fogat kapsz.
2021. szept. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1: köszi, nem tudsz esetleg erről valami képet mutatni? nehéz elképzelni :D
2021. szept. 17. 09:25
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mult heten csinaltak, igaz kulfoldon elek. Kihuztak a fogam es rogton fel is helyezte a doki az implantatumot, es arra kaptam egy ideiglenes fogat, amit ott alakitott ki. Ez nem kiveheto, tehat most 4 honapig ez lesz fent es utana kapom a veglegeset. Az egesz muvelet kb 1 ora alatt megvolt. Tehat nem kellett egy percet sem fog nelkul toltenem.
2021. szept. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#3: én még nem tudom, hogy ezt az azonnal terhelhető dolgot válasszam e, mert az egyik oldal lebeszél róla, másik oldalról meg mégis létezik, akkor annyira nem lehet gáz...

Amúgy gondolom nem olyan, mint egy rendes korona, de azért nem okoz gondot esztétikailag? :D

2021. szept. 17. 12:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem találtam sajnos képet, mert nem tudom mi a neve pontosan. Lényegében mint a kivehető műfogsor, viszont ez egy darab fog. Egyébként sok esetben praktikusabb a koronánál mert az ragasztott, és könnyen elengedhet a ragasztás. Teljesen esztétikus.
2021. szept. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok. Az en azonnali fogam teljesen olyan elso ranezesre mint egy normal fog. Annyi csak a kulonbseg, hogy egy picit rovidebb mint a masik mellete levo metszofog, azert hogy ne terheljem annyira es konnyebb legyen vele enni. Persze vigyazni kell ra, kemenyebb dolgokat nem haraphatok vele, pl alma, de amugy rendesen tudok vele enni. A mutet utan 2 napig szedtem fajdalomcsillapitot, azota nincs semmi fajdalom, pedig en meg antibiotikumot sem kaptam , mivel nem kaphatok. Szoval en csak ajanlani tudom.
2021. szept. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, megnyugtatóbb így kicsit, ennyi időt normális pótlás nélkül nagyon nehezen bírnék ki...:D
2021. szept. 17. 15:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!