Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tegyek a fogammal?

Mit tegyek a fogammal?

Figyelt kérdés

Kiskoromban elég sok édességet ettem, úgyhogy egy idő után a csontfogaim sínylették ezt meg. Most az a helyzet, hogy a fogaim elől nem érnek össze és nem tudom pontosan a nevét, de szerintem szuvasodnak, szürkés köztük a rész és látni, hogy gyenge, vékony. van valami módszer arra, hogy megerősítsem a fogaimat? Szedtem fogvitamint korábban, eredménye nem sok volt. :(


Esetleg aki már járt így, azzal a fogorvos mit csinált? Mivel ritkán tudok eljárni a fogorvoshoz anyagi okok miatt, az ingyenes fogorvosról pedig nagyon rossz hír járja (körzeti) így bajban vagyok, mert ha egyetemen végzek és a kommunikációra kerülne a hangsúly, akkor nem szeretnék így megjelenni.


Köszönöm a segítséget! :)


2010. aug. 29. 00:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:50



Hát akkor maradjanak inkább otthon ennyi erővel!!Nem kell más embereket kinozni fizetésért...

2010. aug. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

igen, szerintem is :)


Nekem régen volt egy kedvenc pasim az SZTK-ba, de nála mindig nagy sor is állt, aztán az nyugdíjba ment és utána jött egy szadista nő annál komolyan odamegyek és nincs soka senki, max 1-2 ember.

Innen is látszik, hogy hozzá senki sem megy vissza, aki már egyszer ott járt :)

2010. aug. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Erről még nem is hallottam, hogy lehet sztk-s fogorvost váltani. Az a kérdés, hogy van-e a környéken elfogadható, mert akkor valamikor meg kellene ejteni. :D Egyébként ez hogyan működik? Ide is előre be kell jelentkezni, vagy ha akarok, majd csak felszaladok?


Egyébként mikor általánosban voltunk kötelező fogászati szűrésen, az orvos felém hajolt és olyan rettenetes szag áradt ki a_fogorvos_szájából, hogy azt hittem elhányom magam... Úgyhogy nincs túl jó véleményem a fogorvosokról... :D:S

2010. aug. 29. 13:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!