Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Segítség! Elöl letört a...

Segítség! Elöl letört a fogam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom, menjek el fogorvoshoz, de külföldön vagyok és csak októberben tudok hazautazni, az itteni fogorvosok meg drágák, nincs rá pénzem...

Valakinek van valami ötlete, h addigis mit kezdhetnék vele? Esetleg van valami dolog, amivel itthon is pótolhatnám, elég ha csak ideiglenesen?


2010. aug. 28. 19:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha fázik,akkor gond van.Nem várhatsz vele októberig. Szépen fel tudják építeni,és olyan lesz,mint az új,tehát nem kell korona.De ezt itthon is pénzért csinálják.
2010. aug. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Magadnak akarsz házilag fogpótlást csinálni???

Neked sincs ki a négy kereked, az tuti biztos!

2010. aug. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

Itt a megoldás a problémádra:

http://www.youtube.com/watch?v=ShnGjXrHTmc

2010. aug. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%
Kibírod októberig. Házilag nincs megoldás.
2010. aug. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mindenképp meg kell csináltatnod, mert begyulladhatnak az idegek és megfázik ott, elég kellemetlen.
2010. aug. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

de otthon jóval olcsóbb, mint itt

jajj biztos nincs semmi megoldás?

2010. aug. 28. 19:45
 7/14 anonim ***** válasza:
Elvileg ki lehet igy húzni októberig,de csak ha birod idegekkel,mert nem lehet kellemes!És nagy darab tört le,vizszintessen vagy függőlegessen tört?
2010. aug. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

jobb oldali első fogam fele függőlegesen, vagyis a tetején megmaradt egy kicsi. de mégcsak nem is estem el, vagy ettem volna kemény dolgot, a puha zsömlébe tört bele :| előtte 2 évvel lett megcsinálva, azt hittem, tovább fogja bírni. :S

de beszélni nem merek, nem hogy nevetni :S ráadásul 20 éves vagyok és lány... :S

2010. aug. 28. 21:16
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem, magadnak nem tudod pótolni, ha a kintire nincs pénzed akkor sajnos kénytelen leszel várni októberig.
2010. aug. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha már volt tömve, akkor szerintem csak a tömés esett ki.
2010. aug. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!