Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Keserű íz érzete a szájban?

Keserű íz érzete a szájban?

Figyelt kérdés
Pár napja folyamatosan kicsit kesernyés ízt érzek a számban, szerintetek ezzel fogorvoshoz érdemes elmenni vagy milyen orvoshoz? Ahogy láttam lehet nagyon sok minden dologtól, mostanában vannak orrüreg problémáim is lehet azzal van ez is kapcsolatban, fül-orr gégészhez már kértem időpontot, de ezzel nem tudom kihez forduljak.

2021. jan. 8. 13:17
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Nekem akkor van mikor valahol be van gyulladva az inyem, fogam kornyeke ez a jellegzetes szajiz.
2021. jan. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem kéne lenyelni a fikát és/vagy fogat kéne mosni 🙊!!!!
2021. jan. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

2#

Ha hulye vagy, inkabb ne okoskodj. Behyulladt fog/iny miatt szokott ez lenni, ami fogmosas miatt is elofordulhat. Nekem pl kiesett a tomesem, begyulladt az inyem, es attol volt ilyen a szam.

Sima foginynyulladastol is lehet, vagy hogy megsertetted valmivel az inyed. Ha nincs nagy fajdalmad en varnek par napot. Moss fogat, fogselymezz, es hasznalj szajvizet is par napig meg. Ha nem mulik, akkor fogorvos. Mandulakő vagy mi a csoda is okozhatja, azt full orr gegesz is eszreveszi elmeletileg ha a szadba nez.

2021. jan. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkor volt ilyen amikor szuvas volt egy fogam.
2021. jan. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%
Mondja az aki ékezeteket is alig használ. Apropó, a lyukas fogad nem épp a helyes fogmosás hiánya miatt volt? Jade
2021. jan. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem hasznalok ekezeteket, mert nemet a billentyuzetem, es sietek. De koszi hogy emiatt tamadsz, akkor mar rogton xar is a valaszom, mi? Egeszsegedre!

A legtobb ember nem mos helyesen fogat. Ez neked ujdonsag? Meg a legnagyobb odafigyeles mellett is kialakulhat fogkő, amit ha nem szedetsz le evente, bumm, ott is a lyuk.

De egy begyulladt foginyhez nem kell lyukas fog sem. Te Colgate reklam.

2021. jan. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
24%
Nem tudom mit magyaráz egy mondatot is az aki lyukas foggal ékeskedik és ékezeteket lusta írni meg kifogásokat keres. Mindennek tetejében még neki áll feljebb és beszólogat. Szerintem te kisgyerkőc vagy.
2021. jan. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 Fogd már be a pofádat és akkor mindannyiunknak jobb lesz, esküszöm neked :D
2021. jan. 9. 00:20
 9/9 anonim ***** válasza:
58%
Senki nincs fenn akadva csak te. Taknyos gyerek lmao
2021. jan. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!