Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hajhullàs fog miatt?

Hajhullàs fog miatt?

Figyelt kérdés
Volt egy tömött fogam,amit pár év után újra kellett tömni. Amióta probléma van ezzel a fogammal,azota nagyon hullik a hajam. Nekem nagyon dús göndör hajam van,de nagyon elkezdett hullani.. lehetséges, hogy ez miatt lenne? Most fényre kötő tömés van benne,így esélytelen lenne megmenteni a fogam,vagy ki kellene húzni,ha ez miatt hullik a hajam?

2020. dec. 26. 00:20
 1/5 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Elôfordulhat, hogy a nem termèszetes mèrtékû hajhullást egy góckènt viselkedô egyèbbkènt tûnetmentes rosszfog idèzi elô. De lehet vashiány illetve vèrszegènysèg, vagy a pazsmirigy betegsège, gombás fertôzès, illetve hormonális problèma is.
2020. dec. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen,pajzsmirigy problémám van,de idáig ez a tünet nem jött elő. Azóta van,mióta a fogammal gond van. Azt hittem,ha betömi az orvos jobb lesz,de abszolút nem,es azóta van ez a probléma. Gondolkodtam rajta, hogy vérképet kellene csinaltatnom,de nem tudom, az ki e mutatná
2020. dec. 26. 00:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha kimutatja, ha nem, mindenképp hasznos lehet egy vérképet csináltatni. Ráadásul nem is nagy fáradtság, veszteni biztosan nem fogsz vele.
2020. dec. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát ha a vérképem jó lesz,akkor szerintem tuti a fogam lesz a bűnös.. bár nem értem,hogy a fogorvos mért nem vette észre,hogs gond van és nem megmenthető.😅
2020. dec. 26. 01:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Panoráma röntgen megmutatja ha van valami gyulladás a fog körül. Addig ne húzasd ki amíg nem 100% hogy problémás. Nekem is hullott pajzsmirigy betegként a hajam. Alattomos betegség, csinál ilyeneket. Ellenőriztetni kellene a hormonokat.
2020. dec. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!