Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehet rossz fog miatt hajhullá...

Lehet rossz fog miatt hajhullásom már több, mint két éve?

Figyelt kérdés

Volt egy fogam, ami egyik pillanatról a másikra iszonyatosan megfájdult, gyorsan elrohantam vele fogászatra, hol br nem láttak semmit a röntgenen, de gyökérkezelték. A gond az volt, hogy utána is fájt. Sokáig ideiglenes tömés volt benne, később aztán le lett tömve, holott még mindig fájdogált néha. Kb. 3 hónappal a kezelés elkezdése után elkezdett hullani a hajam. Diffúzan Azóta is hullik. Nézték már többször is a fogaimat, de a dokik szerintem nem emiatt van hajhullásom.

De az a fog akkor is fáj azóta is, ráadásul le is van tömve. MOstanában annyi problmám volt, meg egy depressziós időszakom is, hogy azóta sem mentem vele vissza, viszont most úgy döntöttem, hogy kihúzatom, és max. implantátumot tetetek a helyére. Szerintetek emiatt lehet diffúz hajhullásom? (Más okot nem találtak, pedig rengeteg kivizsgáláson voltam).


2013. aug. 24. 19:44
 1/3 A kérdező kommentje:
És néha büdös is szokott lenni.
2013. aug. 24. 19:45
 2/3 anonim ***** válasza:
A gyökérkezelt fog alatt is simán lehet gyulladás, páromnak is a gyökérkezelt fog felét kivágta emiatt az orvos, most fognak ráépíteni. Szerintem nézesd meg másik fogorvossal mielőtt drasztikus módon kihúzatnád, mert lehet egy másik fogaddal van a gond és oda sugárzik ki! A fogak minden belső szervvel összeköttetésben állnak, egy szájüregi gyulladás legyengítheti az immunrendszert, a hajhullás is simán lehet ettől. És ha még mindig fáj akkor nyilván van valami bibi. Egyébként hajhullás stressztől is lehet..
2013. aug. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kezelès utan megàllt a hajhullàsod?
márc. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!