Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi a fenéért félek elkezdeni...

Mi a fenéért félek elkezdeni alkalmazni a fogfehérítést?

Figyelt kérdés
Napok óta odázgatom hol ilyen, hol olyan indokkal. Pedig egy megbizható márkát vettem. El kellene kezdenem végre.
2010. aug. 2. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Mi a fenéért kell fogat fehéríteni? Miért kell a fognál kémiailag beavatkozni? A fog nem fehér, akkor miért kell egy agyament elképzelést követni?
2010. aug. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Nyugodtan kezd el.Aztán ne csodálkozz,hogy pár hónap múlva,olyan érzékenyek lesznek a fogaid,hogy semmit nem fogsz tudni enni,és ez az érzés sosem fog elmúlni,ugyanis leszeded róla a védőzománcot!És arról se feledkezzünk meg,hogy visszasárgul!Ne ódáz,kezd el:-)!
2010. aug. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ma beszélem a fogorvosmmal, aki szerintem az ország egyik legjobb fogorvosa. /160 km-t utazom, ha személyesen dolgom van vele!/ Nos, megkérdeztem a "White&Go" fogfehérítőről. Előadtam az aggályaimat. Azt mondta, bátran használjam, nem károsítja a zománcot és ha véletlenül az ínyre kerül, akkor is csak egy picit pirosítja ki, ami hamarosan elmúlik. Évente 2-3-szor lehet alkalmazni. Azt is elmondta, mi benne a fehérítő anyag. Megnyugodtam és holnap felteszem az első adagot.
2010. aug. 5. 21:58
 4/4 A kérdező kommentje:
Hétfőn belevágtam. Naponta kétszer 30 percet /ennyi a maximum/ van a fogaimon a gél /estefelé teszem fel hatodszor/, de már tegnap látványosan fehérebbek voltaka fogaim. Az ínyemet nem irrtálja, semmi baj vele. Kb. egy hétig tart így a kezelés naponta kétszer.
2010. aug. 18. 13:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!