Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fiúm ritkán most fogat,...

Fiúm ritkán most fogat, hogyan mondjam meg neki hogy mossa sürübben mert zavar hogy illatozik a szája?

Figyelt kérdés
nem akarom megbántani, de tényleg zavar, ez az egy dolog benne, de nagyon. amúgy tisztálkodik. 21éves. nem akarom ez a dolog miatt elhagyni mert amúgy nagyon helyes. hogyan csaljam a fürdöbe, a fogmosáshoz?
2010. júl. 29. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Amikor feljön egy olyan téma, hogy mi undorító (ki tudja, mikor kerül elő egy ilyen kérdés... :D), akkor hozd fel, hogy szerinted nincs gusztustalanabb annál, mint ha valaki nem mos fogat, és te kifejezetten szeretsz fogat mosni, mert higiénikus, és jobb érzés, meg az íze is jó. :)
2010. júl. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én meg szoktam mondani, ha ilyen problémám van. Nincs ebből semmi gáz, csak ki kell találni az idejét és a módját - minél hamarabb!
2010. júl. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
megmondani neki?hogyan? második válaszolónak :)
2010. júl. 29. 23:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha egy kapcsolat jól működik, akkor a két fél mindent megtud beszélni. Ha egy ilyen kis apró dologot nem tudtok megbeszélni, lehet ez nem is egy jó kapcsolat. (Nem okoskodni szeretnék, de így látom.)
2010. júl. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igazad van, meg is tudunk mindent beszélni. csak a helyzet az, hogy a kapcsolat még friss. 4hete vagyunk együtt. és még annyira nem vagyunk nyitottak egymás elött. sok mindent megszoktunk beszélni, de ilyesmiröl nem beszélgetünk.
2010. júl. 30. 19:49
 6/6 anonim válasza:
4 hét után nem mos fogat?:D az már tréé. nem akar ö neked imponálni? a jó meglejenés, tisztálkodás egykét kamu sztori. ezek mind beletartoznak a friss kapcsikba. ahol már ilyenkor bajvan ott lesz más is.. ha fél évesek lesztek már nem fürdik. az én barátom 3 év után mert fingani elöttem nem hogy ilyen dolgokra ne figyeljen oda. mellesleg a szájszag nem cska attól lehethogy ö nem mos fogat, gyomorbetegség stb is álhat mögötte.. de az elsö válaszoloval nagyon egyetértek, probáld rávezetni ugy hogy elmondod neki mit utálsz de ne túl feltünöen. minden jót
2013. jan. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!