Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ezt a fogat ki húzza a fogorvo...

Ezt a fogat ki húzza a fogorvos vagy be tömi borzasztóan fáj?

Figyelt kérdés
[link]
2020. máj. 19. 14:26
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
Ebből húzás lesz!!!!!
2020. máj. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menthető ez a fog, ha nem tömi, akkor egy korona kell rá.
2020. máj. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezt ránézésre nem nagyon lehet megmondani, de alapszabály, hogy ha egy fognak jók a gyökerei és meg lehet menteni akkor meg is fogják.
2020. máj. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Örülnék neki ha ki húzná.. Rá ment már a fülemre annyira fáj

Holnap 3 ra megyek megnézetni mert tömést meg ilyeneket nem csinál a fog orvos

Én meg 28 hetes terhes vagyok és megbolondulok már a fájdalomtól nem is tudom mit lehet rá szedni..

2020. máj. 19. 14:43
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez menthető. Nekem volt ilyen állapotú fogam, gyökér kezelve volt. Amikor fájásos panasszal mentem akkor tett be ideiglenes gyógyszeres tömést, és mondta hogy ha lemegy a gyulladás akkor gyökér kezelni fogja mert egy rendes töméssel csak azt fogja elérni hogy az idegeket nyomni fogja és még rosszabb lesz. Szépen megcsinálta a gyökérkezelést és a legvégén amikor minden jó lett akkor rakott rá egy koronát és ennyi.
2020. máj. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Terhesség alatt nem csinálnak gyökér kezelést addigra meg megbolondulok a fájdalomtól..

Meg mondta a telefonba hogy tömni se töm a járvány alatt max fogat húz

2020. máj. 19. 14:50
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem Győrbe a múlt héten már megkezdték a gyökérkezelést és hasonlo állapotú foggal mentem mint a tied :) Kamu az orvosod!
2020. máj. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne csinálnának terhesség alatt gyökérkezelést? Röntgent nem csinálnak, de attól még nem fognak egy menthető fogat kihúzni (kivéve, ha te arra kéred),mert nem tudják röntgennel kontrollálni. 15 évvel ezelőtt még nem volt rutin röntgen és mégis jó gyökérkezelések születtek.
2020. máj. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Előző terhességemnél se csinálta meg a gyökér kezelést
2020. máj. 20. 12:17
 10/10 anonim ***** válasza:
Nincs másik doki?
2020. máj. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!