Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fáj az ínyem, piros, és...

Fáj az ínyem, piros, és néhány fogam fölött fehér "csíkok" jelentek meg. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2010. júl. 24. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:
foginygyulladás
2010. júl. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi
2010. júl. 24. 13:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Súlyos ínygyuladás, vagy inkább már fogágy-gyulladás. Fogmosáskor vérzik?

Fogorvoshoz kell menned, ha tudsz ilyet, akkor parodontológus szakorvoshoz.

Vaószínűleg ínytisztításokat fog végezni, és elmondja az otthoni fogtisztítás helyes módját. Fogmosási technika, fogselyem, esetleg fogköz tisztító kefe használata, illetve szájöblítőt is ajnlani fog, legalábbis ha jó orvos. Ha nem, akkor nyugodtan kérdezd meg, illetve ha úgy érzed, hogy nem kaptál meg minden felvilágosítást, akkor keress másik orvost, ne félj a magánrendelőktől sem, sok helyen az első konzultáció ingyenes.

De tőlem is kérdezhetsz nyugodtan, tudok jó orvost ajánlani, illetve szívesen vlaszolok.

2010. júl. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. Igen, vérzik fogmosáskor, és az egész úgy kezdődött, hogy elkezdett hámlani a fogínyem. Most gengisollal kenegetem, talán már kezd jobb lenni:S
2010. júl. 25. 12:19
 5/6 anonim válasza:
Lehet kapni gyógyszertárba recept nélkül Phlogosol nevű folyadékot. Nekem kétszer volt ilyen bajom és mind a kétszer elmulasztotta. fülpiszkálóra csepegtess egy kicsit és kend be vele az ínyedet. Nekem pár nap alatt rendbehozta.
2010. júl. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm... elmúlt:)
2010. júl. 30. 18:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!