Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » FOGORVOSOK! Meg tudják e még...

Funktasztikus kérdése:

FOGORVOSOK! Meg tudják e még azt a fogat csinálni aminek az egész koronája letört és csak a dentin van meg? Fájni nem fáj meg semmi.

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Mármint csak a gyökere van meg? Mert a dentin a koronában is megtalálható még. Ha arra gondolsz, hogy hiányzik már a korona, akkor a fogra nem lehet már építeni, gyökérkezelni lehet és a mellette lévő fog lecsiszolásával rakható rá kettes korona.

fogászati asszisztens

2010. júl. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
műkorona estleg??
2010. júl. 23. 14:19
 3/6 anonim válasza:
Talán lehet még belőle csapos fogat csinálni.Nekem van egy ilyen.A mellette levőket kár lett volna bántani, azért választotta a doki ezt a megoldást.A gyökérkezelés és sebgyógyulás után egy pici fém pálcát ragasztott a gyökérbe, és erre tett porcelán koronát.Ennek kb 10 éve, azóta panaszmentes.
2010. júl. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
mennyibe került?
2010. júl. 26. 14:59
 5/6 anonim válasza:
Sokba(nekem)Nem emlékszem pontosan,valamivel több, mint egy sima lecsiszolt fogra tett porcelán korona.Talán orvosonként is változik.Sejtem, hogy 10ezren felül lehet, de nem akarok nagy hülyeséget írni.
2010. júl. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Melyik fog?

Hátsó?

2014. jún. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!