Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kivehető fogszabályzóm lesz....

Kivehető fogszabályzóm lesz. Mit/miket kell róla tudni? Linkelnétek képeket+tapasztaltak leírjátok miket kell tudni róla?

Figyelt kérdés

Köszi:)


L


2010. júl. 15. 12:05
 1/2 anonim válasza:

Szija!

Nekem kivehetős fogszabim volt, kb egy évig, ha jól emlékszem. Igazándiból annyi az egész, hogyha alszol, beleteszed a szádba :D Gondolom olyan, mintha műfogad lenne, csak valamivel jobb :D Eleinte kicsit kellemetlen, hogy van valami ott, én először aludni se tudtam, de simán meg lehet szokni, most már az a fura, hogy nincs ott :P

Az orvos biztos megmutatja, hogy kell betenni a szádba, először ez is nehéz volr nekem, de egy tükörrel ez is megoldható.

Az hogy fáj-e, az változó.Nekem nem fájt, csak reggel egy kicsit, mikor kivettem, de barátnőmnek is volt, neki eléggé fájt :P

Attól is függ,hogy alulra vagy felülre lesz, nekem mindkettő volt, szerintem a felső kicsit kényelmesebb, mert nincs ott a nyelved:D

Remélem segítettem valamit :)

2010. júl. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

szia:)

segítettél :)...szerintem alsó lesz amúgy

és aztmondta az orvos h napi 15-16órát kell majd hordanom:P...szóval nemcsak este hanem suliba is:P:)

2010. júl. 15. 14:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!