Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek szükséges a...

Szerintetek szükséges a műtét? (kép)

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést már néhányszor feltettem, csakhogy nem láttátok, hogy hogy néz ki a szerszámom, mert merev állapotban nehezen tudom lejjebb húzni a bőrt.


Többen azt írtátok, hogy műtétre van szükségem, hogy nem altatnak el. Sokat olvastam az interneten, és hogy sajnos altatással csinálják. Voltam ezzel a problémámmal már urológián, és a doki műtétet ajánlott, amit természetesen elutasítottam, mert nem szeretném, hogy újra elaltassanak. Voltam egyszer orrpolip műtéten, és azóta félek az altatástól iszonyatosan.

Az orrpolip műtéten voltam 4 éve, és ha be voltam volna biztosítva, akkor kaphattam volna 400€-ot. Most ha neadjisten kellene mennem fitymaszűkület műtétre, erre is kaphatnék pénzt? Mert az orrpolip műtét után 2 nap voltam korházban. Fizet valamit a biztosító, ha elmegyek fitymaszűkület műtétre?


Itt a fénykép: [link]


[link]


Szerintetek vészes a helyzet?

Szex közben nem jönne rendbe? Gondot okozna?

Fáj a metelés?

Mit tennétek az én helyemben?

Iszonyatosan félek a meteléstől, műtéttől.


2019. márc. 9. 14:59
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nagyon félek a műtéttől. Neadjisten adnak olyan csővet a farkamra, amibe fogok pisilni, hogy ha azt leveszik iszonyatosan fáj a férfiaknak. Jézus Isten, megőrülnék ha ezen kellene túlesnem
2019. márc. 10. 11:30
 12/19 anonim ***** válasza:

Te nagyon gyenge vagy idegileg, meg nem is vagy férfi.

De ha így folytatod nem is leszel férfi.

2019. márc. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Figyelj! Nem tudod milyen egy műtét ezért keresed mások véleményét meg beszámolóit, aztân elképzeled a magad módján a magad ijedségét beleszőve! Fngod nincs milyen valójában az egész addig meg csak magad ijesztegeted, mint mindenki amíg nem talál magának egy nőt, mert onnantól meg már minden sürgetőssé válik és mindenki itt rontja el, hogy elkezdi átgondolatlanul meg eszetlenül siettetni a dolgokat, aztán utána meg csodálkoznak hogy mért nem azt kapták amit szerettek volna! Mondom, keress még az urológus előtt egy fitymaszűkületi tanácsadót, és tisztázd le vele a problémádat meg a félelmeidet, mert ennek így hogy magadban őrlődsz semmi értelme! A tanácsadó meg segít valódi képet kialakítani az egészről! Tudom mennyi félelmed van én se keveset vártam arra hogy az én bajommal végreszembenézzek, nem volt nekem se könnyű és minden urológus metélni akart még a magán is, a tanácsadó segítségével meg kitaláltuk hogyan lehet a fitymámat körülmetélés nélkül megmenteni, és megcsináltuk. Most sem vagyok blankolt farkú, a fitymám csak picit néz ki másképp mint ahogyaz eredeti állapotában kinézett. A felépülés meg nem lesz kellemes az elején de végül nem őrültem bele sem a fájdalomba utána sem az önmarcangolásba amit most te csinálsz itt erősen eltúlozva kérdező!
2019. márc. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nem adnak csövet.

két haverom megcsináltatta, mert annyira szűk volt a fitymályuk, hogy még a dugás is fájdalmas volt.

3 hét múlva már dugtak mint a nyulak, és nem bánták meg.

De szenvedhetsz is vele.

2019. márc. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

13:48: Van egy természetgyógyász ismerősünk, akinek elmeséltem ezt a problémát, és azt mondta, hogy ez szex közben rendbejön. Nos oké, ha azt mondta rendbejön, akkor úgy lesz. Elmentem a háziorvosomhoz, és elmeséltem neki ezt a problémát, és kiírt urológiára. Elmentem urológiára, nézegette a doki, és azt mondta, hogy pici szűkület van, de nem vészes. Hogy tornáztassam, és ha nem javulna, akkor műteni kellene. Nos azóta nem javult. Kitől kérjek segítséget kérlek szépen? Vajon kitől? Szüleim kinevetnek ez végett, mert hogy ez "normális", hisz még szűz vagyok. Nincs jelenleg barátnőm, de már régóta jár az agyamban, hogy lefizetek egy prostit, és hátha akkor rendbejön a probléma, de még nem volt merszem elmenni prostihoz.

És mit találtatok ki? Hogyan oldottátok meg a problémát?

Eltúlozva? Figyelj! - Szerinted keressek magamnak barátnőt, hogy megpróbálhassam vele a szexet, hogy fog-e működni fájdalom mentesen?

Mond el kérlek szépen, mit csináljak. Hogyan mentettétek meg metelés nélkül a problémát? Kérlek meséld el! Köszönöm.



De dugtak. Én még dugni is félek, hogy nehogy bevérzek, valami ott elszakadna.

2019. márc. 10. 14:40
 16/19 anonim ***** válasza:

Nagyon nem jó, kép alapján mondom.

Mivel nem tudod rendesen hátrahúzni rajta a bőrt, a makkod alatt be is gumbásodhat és túrósodik is.

Nem tudod normálisan tisztítani sem, nem higiénikus.

Én mindenképpen elmennék vele megint urulógushoz. Egyébként ő hogy nézte? Lankadt állapotban valamennyire még hátra lehet gondolom húzni, mereven viszont megfeszül rajta a bőr.

Meg nézegess ilyen témában fórumot is, láthatod mások véleményét róla, ott is meg tudod osztani a képet, és véleményt kérhetsz, illetve látod mások gyógyulását a műtét után stb.

Tessék : [link]

2019. márc. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"Van egy természetgyógyász ismerősünk, akinek elmeséltem ezt a problémát, és azt mondta, hogy ez szex közben rendbejön. Nos oké, ha azt mondta rendbejön, akkor úgy lesz."

Hát persze! Egy természetgyógyász max. a gyógynövényekhez ért, de nem a fitymaszűkülethez,igy minden amit mond, az nem más mint "kamilla". Ha beveszed ezt a hülyeséget tőle meg anyádtól akkor bocs de ugyanannyira hülye leszel mint kettejük!


"Elmentem a háziorvosomhoz, és elmeséltem neki ezt a problémát, és kiírt urológiára. Elmentem urológiára, nézegette a doki, és azt mondta, hogy pici szűkület van, de nem vészes. Hogy tornáztassam, és ha nem javulna, akkor műteni kellene. Nos azóta nem javult."

A háziorvos teljesen felesleges pluszkör, azt meg még a hülye is tudja, hogy az urológiára nem kell beutaló, bár az urológus meg láthatod, vagy a jópofizáshoz ért vagy a vagdosáshoz, vagy mindkettőhöz. Ezért örülök hogy el tudtam kerülni végleg!


"Kitől kérjek segítséget kérlek szépen? Vajon kitől?"

Leírtam hogy kit (milyen szakembert) keress! Ha nem ismersz egyet sem, privátban meg tudom adni kit és hol keress!



"Szüleim kinevetnek ez végett, mert hogy ez "normális", hisz még szűz vagyok."

A sok birka mindig ezt csinálja,... kérdés hogy te is egy akarsze lenni közüllük?


"Nincs jelenleg barátnőm, de már régóta jár az agyamban, hogy lefizetek egy prostit, és hátha akkor rendbejön a probléma, de még nem volt merszem elmenni prostihoz."

Épp most írt ide egy másik szerencsétlen is, aki ezt akarja hinni. Hát öregem, ha csak ennyi eszetek van,...! (A FITYMA NEM SZŰZHÁRTYA, HOGY SZEX KÖZBEN ELSZAKADJON!!!)


"És mit találtatok ki? Hogyan oldottátok meg a problémát?"

Fitymafeltépés után bemetszés meg fékalávarrás lett a dolog vége. És azt kell mondjam,egész szép lett!:)


"Eltúlozva? Figyelj! - Szerinted keressek magamnak barátnőt, hogy megpróbálhassam vele a szexet, hogy fog-e működni fájdalom mentesen?"

Hátha csak ennyi eszed van...!


"Mond el kérlek szépen, mit csináljak. Hogyan mentettétek meg metelés nélkül a problémát? Kérlek meséld el! Köszönöm."

Fentebb leírtam, elsőre is értettem amit kérsz felesleges ismételgetned! Ezzel is csak azt bizonyítod hogy túlzottan belelovalod magad a saját aggodalmaidba, legalább kétszer leírod ugyanazt másképp ugyanabba az üzenetbe! Nyugi!

2019. márc. 11. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Itt a másik szerencsétlennek a kérdése, aki azt akarja hinni hogy a letapadást majd a szex megoldja. Hát, a csávó elég ostoba és ciki 43 évesen, te azért ne legyél az!

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__..

2019. márc. 11. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"Ha nem javulna akkor műteni kell."

Ezen mit nem értessz???

2019. márc. 11. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!