Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek szükséges a...

Szerintetek szükséges a műtét? (kép)

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést már néhányszor feltettem, csakhogy nem láttátok, hogy hogy néz ki a szerszámom, mert merev állapotban nehezen tudom lejjebb húzni a bőrt.


Többen azt írtátok, hogy műtétre van szükségem, hogy nem altatnak el. Sokat olvastam az interneten, és hogy sajnos altatással csinálják. Voltam ezzel a problémámmal már urológián, és a doki műtétet ajánlott, amit természetesen elutasítottam, mert nem szeretném, hogy újra elaltassanak. Voltam egyszer orrpolip műtéten, és azóta félek az altatástól iszonyatosan.

Az orrpolip műtéten voltam 4 éve, és ha be voltam volna biztosítva, akkor kaphattam volna 400€-ot. Most ha neadjisten kellene mennem fitymaszűkület műtétre, erre is kaphatnék pénzt? Mert az orrpolip műtét után 2 nap voltam korházban. Fizet valamit a biztosító, ha elmegyek fitymaszűkület műtétre?


Itt a fénykép: [link]


[link]


Szerintetek vészes a helyzet?

Szex közben nem jönne rendbe? Gondot okozna?

Fáj a metelés?

Mit tennétek az én helyemben?

Iszonyatosan félek a meteléstől, műtéttől.


2019. márc. 9. 14:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%

Hát tesó szerintem le kéne kapatni a sapkát.

Nem fáj érzéstelenítik.

Utána kicsit kellemetlen érzés de ha rendbe jön rendesen tudod rángatni minden fájdalom nelkul.

2019. márc. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
15:03: Eléggé érzékeny a makkom ha hozzáérek. Ollóval lemetszik a sapkát vagy mivel? 😏 hova kapom az érzéstelenítőt?
2019. márc. 9. 15:06
 3/19 anonim ***** válasza:
59%
hogy néz ez ki more
2019. márc. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Korod kérdező?
2019. márc. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
21 :)
2019. márc. 9. 16:51
 6/19 anonim ***** válasza:
kapasd le, fiatal vagy még, sokat fogod használni.
2019. márc. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

"Most ha neadjisten kellene mennem fitymaszűkület műtétre, erre is kaphatnék pénzt? Fizet valamit a biztosító, ha elmegyek fitymaszűkület műtétre?"

Biztos hogy nem, ez 100%.



"Szerintetek vészes a helyzet?"

Mit számít a mi véleményünk? Mi fogunk tán vizsgálni meg műtteni téged? De most komolyan!


"Szex közben nem jönne rendbe? Gondot okozna?"

Józan ésszel te magad is tudod erre a hülye kérdésre a helyes választ.


"Fáj a metelés?"

Ha nem érzéstelenítik (kellőképpen), akkor persze, amúgy nem, csak utána, amikor már kimegy a cucc.


"Mit tennétek az én helyemben?"

Fitymaszűkületi tanácsadót keresnék, aki segít megtalálni neked is a legjobb megoldást a fitymádra, ami egyébként az urológus feladata lenne, de ő le se fog szarni, ezért nem mindegy hogy kihez fordulsz (elősször)!

2019. márc. 10. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

szia!


érdemesebb megcisnálni a metélést... 3-4 hét alatt rendbe jössz...

2019. márc. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Anyukám kinevetett, hogy műtétre kell mennem. Mert ő szerinte ez szex közben rendbe jön
2019. márc. 10. 10:44
 10/19 anonim ***** válasza:
A primitív, buta emberek persze hogy kinevetnek, nem nekik van bajuk, és nem gondolkodnak józanul. Anyukád azt hiszi, ez is olyan akár a szüzesség elvesztése, majd a szex megoldja, pedig egyáltalán nem hisz ez nem olyan mint a szűzhártya!Ne is foglalkozz vele!
2019. márc. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!