Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egy "péniszműtét" után mennyi...

Egy "péniszműtét" után mennyi idő elteltével lehet szeretkezni?

Figyelt kérdés
A műtét esetében "letapadásról" van szó. Köszönöm a válaszokat!
2008. nov. 9. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
1 hónapot hallottam, de ahogy te gondolod. elvégre te látod mennyire gyógyul a seb.
2008. nov. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%
amennyit az orvos mond.
2008. nov. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
97%
Ezt az orvos ugyis megmondja,ha nem akkor kerdezd meg tole!
2008. nov. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Amit az orvos mond" ez azért így veszélyes, én pórul is jártam vele :(



Mivel az orvosok szeretik egy csapásra megoldani a kérdéseket és a teljes körülmetélés melletti, kevésbé barbár módszereket nem nagyon szeretik, mert előfordul, hogy utólag még kell vele dolgozni.


Pedig, sok esetben csak annyi lenne indokolt szűkület esetén, hogy krémmel kezeljék, esetleg bemetszést végezzenek, vagy durva esetben részleges körülmetélést.


Anyámat is rábeszélték a teljes körülmetélésre, aminek most én iszom a levét, 20 év után is iszonyú problémáim vannak, amiket nem lehet orvosolni :(


Kiszárat, kérges makk, fájdalmas merevedés.... ne higgye senki, hogy kockázat nélkül van bármilyen műtét :(

2009. dec. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!