Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet a barátom nemiszervév...

Mi lehet a barátom nemiszervével? Aggódók az egészségünkért.

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt és 2 hónapja vettem észre hogy a nemiszervén kijöttek kiütések. Amit szóvá is tettem de a válasza csak annyi volt hogy meleg van kipattog a borotválkozástól de nem csak a szeméremdombon van. Szeretem nagyon így nem is akartam vádaskodni ezért elmentem orvoshoz és teszteltettem magam különböző nemibetegségekre mondván ha fertőző elkaphattam én is de negatív lett viszont nagyon csúnyának találom ezeket a kiütéseket és ha felhozom neki hogy csúnya nem igazán foglalkozik vele pedig szerintem egy orvosnak jobb lenne látni. Hogy tudnám mégis rávenni hogy menjel el ?

2018. aug. 21. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Tényleg lehet melegkiütés, amivel nem sokat tud kezdeni. Nekem a lábamon voltak, nem szép látvány, de ha valaki hajlamos rá, elkerülhetetlen.
2018. aug. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

Nézd, lehet tényleg a melegtől van, de lehet, hogy neked van igazad és van valamilyen fertőzése. Szerintem egy orvosi vizsgálatba nem hal bele. És legalább ha valóban meleg kiütés, lehet arra is tudnak neki valami ajánlani.

Viszont ha benne van a pakliban, hogy netán mégis fertőzés, azt te is elkaphatod. Szóval 1. vagy megmondanám neki, hogy forduljon orvos, mert addig nem lesz se szex, se annak semmilyen formája. 2. Vagy ha erre is ilyen süket, hogy kivizsgáltassa magát, akkor meg inkább hagyd ott a fenébe, mert olyan emberre hidd el nincs szükséged, aki nem törődik magával, ezáltal veled sem.

2018. aug. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
32%
Fuuu de igenytelen egy csavod van :D gondolom azert azt elvarja, hogy kezeld a branert igy is! Megmondanam , h addig felejtse el, mig nem megy dokihoz, mert biztos h nem lenne gusztusom egy rucskos kigyot csokolgatni! :D
2018. aug. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
33%

"és ha felhozom neki hogy csúnya nem igazán foglalkozik vele pedig szerintem egy orvosnak jobb lenne látni. "

Kicsit nyersen fogalmaz az előző kommentelő de sajnos igaza van, ha már most ilyen igénytelenül lesz..arom módon áll hozzá a pasid, mi lesz akkor később? Én a barátnőmért, kettőnkért sokkal nagyobb áldozatot hoztam, hpgy mindkettőnknek jó legyen, ha a barátnőm ennyire igénytelenül állna hozzá én nem hagynám annyiban akkor se ha szeretem! Akkor vagy elkisérem az orvoshoz, vagy nincs szex se semmi, és idővel lehet dobnám! Ha magára valaki ennyire igénytelen akkor ha majd gyerekeitek lesznek és ott lesz valami akkor bezzeg a gyereket ő is elvinné az orvoshoz, vagy pedig rád sózná hogy vidd el te, mert ő nem akar ilyenekkel foglalkozni, nem? Milyen példát mutat már most?

2018. aug. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!